کد خبر : 924
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

صداوسیما: دیدار لاریجانی با حضرات آیات موسوی اردبیلی و شبیری

صداوسیما: دیدار لاریجانی با حضرات آیات موسوی اردبیلی و شبیری

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضرات آیات موسوی اردبیلی و شبیری زنجانی در قم دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر علی لاریجانی که عصر دیروز به قم سفر کرده است با آیت الله موسوی اردبیلی دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار، با اشاره به شرایط و فعالیتهای گروههای تکفیری و تروریستی در کشورهای خاورمیانه، آخرین وضعیت بحرانهای منطقه را تشریح کرد.

دکتر لاریجانی، همچنین گزارشی درخصوص پرونده هسته ای و توافقات صورت گرفته بیان کرد.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه بهبود شرایط زندگی مردم از مهمترین دغدغه های نمایندگان است، به تشریح شرایط اقتصادی کشور پرداخت و گفت: قطعاً حمایت از تولید داخلی، بهبود شرایط کسب و کار و همچنین به کارگیری بخش خصوصی در پروژه ها در بهبود شرایط  اقتصادی کشور تاثیرگذار است.

دکتر علی لاریجانی همچنین با حضور در بیت آیت‌الله  شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید، ضمن عیادت و پیگیری وضعیت جسمانی ایشان، به تشریح شرایط گروه‌های ترویستی در کشورهای منطقه و آخرین وضعیت کشورهای درگیر با این پدیده شوم پرداخت و در ادامه توضیحاتی درخصوص پرونده هسته‌ای و تعهدات کشورهای غربی و ایران در این توافق‌نامه بیان کرد.

وی در ادامه به حمایت از تولیدکنندگان داخلی برای رونق تولید، اشتغالزایی برای جوانان و مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی کشور تاکید کرد.

دیدارعلی لاریجانی با خانواده جان باخته منا در قم

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در منزل حاج حسن فهیمی از جان باختگان حادثه منا با خانواده آن مرحوم دیدار کرد.

دکتر علی لاریجانی در این دیدار بار دیگر بی تدبیری آل سعود را در حادثه منا یادآور شد و گفت: حادثه منا استثنایی و بسیار وسیع بود و سعودی ها از این دست ظلم ها در طول حکومت خود کم نداشتند.

وی خاطر نشان کرد:حاج حسن فهیمی و دیگر حجاج جان باخته منا در لباس احرام به سعادت رسیده اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین به اوضاع کشور یمن اشاره کرد و افزود: بیش از هفت هزار شهید و هجده هزار مجروح نتیجه جنگ افروزی رژیم آل سعود در این کشور است.

دکتر لاریجانی همچنین در دفتر خود در قم با روحانیان و پیشکسوتان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد و در باره پرونده هسته ایی و مسائل و مشکلات کنونی کشور و راه های برون رفت و مسائل منطقه ایی و بویژه مسئله مبارزه با تروریسم بیان کرد.

دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده جان باخته منا

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در منزل مهدی خادم دزفولی از جان باختگان حادثه منا با خانواده آن مرحوم دیدار کرد.

آقای لاریجانی در این دیدار با اشاره به بی تدبیری آل سعود در حادثه منا گفت: حادثه منا نشان بی کفایتی سعودی ها در اداره حرمین شریفین است.

وی خاطر نشان کرد: مهدی خادم دزفولی و دیگر حجاج جان باخته در حادثه منا در لباس احرام به سعادت رسیده اند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای ج.ا.ا


ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی