کد خبر : 912
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

تقدیر گروهی از فضلای حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه دکتر لاریجانی

تصمیم گرفته شده در مورد برجام معقول ترین تصمیم بود

تصمیم گرفته شده در مورد برجام معقول ترین تصمیم بود

تعدادی از فضلای بنام و فرهیخته حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه آقای دکتر علی لاریجانی در موضوع به تصویب رساندن برجام تقدیر به عمل آوردند و از نقش ایشان در زمینه های گوناگون به خصوص درموضوع هسته ای تمجید کردند.

تعدادی از فضلای بنام و فرهیخته حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه آقای دکتر علی لاریجانی در موضوع به تصویب رساندن برجام تقدیر به عمل آوردند و از نقش ایشان در زمینه های گوناگون به خصوص درموضوع هسته ای تمجید کردند.

در دیدار جمعی از فضلا و فرهیختگان قم با دکترعلی لاریجانی، حاضران به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای انتقادی خود در مورد مسائل فرهنگی و اجتماعی کشور پرداختند و دغدغه هایشان را که دغدغه همه دلسوزان جامعه می باشد، با رییس مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند.

برخی از فضلا و پژوهشگران با اذعان به وضعیت سخت اقتصادی و کمبود منابع مالی در دولت یازدهم، به موضوع اشتغال پرداخته، مشکل بیکاری را ریشه بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی شمردند و خواستار همراهی و همفکری قوای سه گانه و همه دلسوزان نظام در یافتن راه حل منطقی و علمی برای حل این معضل اجتماعی در پسا تحریم شدند.

گروهی دیگر از آنان موضوعاتی مانند: وضعیت نامناسب حجاب، تنش ها و پرخاشهای اجتماعی و رعایت نشدن اخلاق اسلامی در جامعه را از دغدغه های خودعنوان کردند و خواستار اهتمام و جدیت بیشتر مجلس دراین زمینه ها شدند.

تعدادی از حاضران نیز ناخشنودی خود را از عملکرد صدا وسیما ابراز نموده و اظهار داشتند: متاسفانه صدا و سیما یکسویه عمل می کند و تبدیل به بلندگوی جریانی خاص شده و حتی موفقیت روشن دولت در بخش درمان را با منعکس کردن برخی ضعفها از یک درمانگاه و یا بیمارستان سرپوش می گذارد! معلوم است که چنین رفتاری از رسانه ملی نه تنها به نفع نظام نیست، بلکه تبدیل کردن امید مردم به یاس و ناامیدی است و در واقع رسانه ملی با چنین عملکردی از مخاطب خود سلب اعتماد نموده آنان را پس می زند.

رییس مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن اظهارات و نقدهای کارشناسانه فضلای حوزه؛ ابتدا ازحمایتها و قدردانی آنان از مواضع وی درمورد برجام، تشکر کردند و اظهار داشت که نگرانی های و دغدغه های جمع را پیگیری و به مسولان مربوطه انتقال خواهند داد.

ایشان اطمینان دادند؛ تصمیمی که در مورد برجام گرفته شد، درست ترین و معقول ترین تصمیم بود و تمام جوانب مساله بررسی و میان سران نظام به مشورت گذاشته شد تا به اینجا رسید که مردم درجریان قرارگرفتند.

گفتنی است؛ این دیدار در تاریخ پنجشنبه شب در خانه پدری ایشان (منزل مرحوم آیت الله میرزا هاشم آملی در قم) برگزار گردید.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی