کد خبر : 72
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

در نشست خبری مشترک با رئیس مجلس بوسنی

لاریجانی: درباره حل و فصل مشکلات منطقه‌ای بین ایران و بوسنی دیدگاه‌های مشترکی وجود دارد

لاریجانی: درباره حل و فصل مشکلات منطقه‌ای بین ایران و بوسنی دیدگاه‌های مشترکی وجود دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار امروز با رئیس مجلس بوسنی به این موضوع رسیدیم که درباره حل و فصل مشکلات منطقه‌ای دیدگاه‌های مشترکی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه (30 آذر ماه 95) پس از دیدار با «صفت سوفتیچ» رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین طی نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیقی داشتیم که رئیس مجلس اقوام بوسنی و دوستانشان به ایران آمدند. 

وی افزود: ما همیشه آینده خوبی را برای بوسنی و هرزگوین آرزو می‌کنیم و در تمامیت ارضی و روابطی خوب بین اقوام این کشور همیشه حمایت کردیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: سفر رئیس‌جمهور بوسنی و تشریف‌فرمایی او به ایران نشان‌گر عزم این کشور برای بالا بردن سطح سیاسی،‌فرهنگی و علمی آن است. 

وی در تشریح دیدار خود با رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین گفت: در مذاکراتی که ما با ایشان داشتیم درباره روش‌های گسترش روابط اقتصادی و رفع برخی از این موانع اتفاق نظر داشتیم.

لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در این دیدار همچنین در زمینه گسترش همکاری‌های پارلمانی و استفاده از تجربیات یکدیگر و همکاری‌های علمی و فرهنگی مباحثی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 

رئیس قوه مقننه همچنین یادآور شد: در ادامه نیز در مورد حل و فصل مشکلات منطقه‌ای مباحثی مطرح شد که دیدگاه‌های مشترکی در این رابطه داشتیم. 

لاریجانی در خاتمه خاطرنشان کرد: ما سفر رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین را به ایران سفر مهمی تلقی می‌کنیم و امیدواریم که در آینده این مراودات بیشتر و بیشتر شده و نتیجه ملموسی داشته باشد. 

انتهای پیام/

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی