کد خبر : 701
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با اعضای شورای مرکزی جبهه حامیان انقلاب اسلامی :

انتخابات بهترین تجلی گاه وفاق ملی است / چتر گفتمان ولایت مدارانه تمامی اقشار جامعه را در برمی گیرد

انتخابات بهترین تجلی گاه وفاق ملی است / چتر گفتمان ولایت مدارانه تمامی اقشار جامعه را در برمی گیرد

دکترعلی لاریجانی همزمان با  فرارسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام اله دهه فجر در دیدار با اعضای شورای مرکزی و جمعی از نمایندگان عضو  فراکسیون حامیان انقلاب اسلامی تاکید کرد:باید تلاش کنیم مجلس محلی برای تجمع نخبگان باشد.

رییس مجلس شورای اسلامی به ضرورت افزایش ظرفیت سه قوه اشاره کرد و گفت: با توجه به گشایش پیش آمده در مساله هسته ای و تلاش دشمنان منطقه ای و بین المللی برای تحت شعاع قرار دادند این موضوع،نیازمند صف آرایی بر اساس وفاق ملی هستیم.

وی با تاکید به برگزاری شکوهمند دو انتخابات پیش رو(خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی )، بیان داشت: در شرایط حساس منطقه ای، نیازمند همگرایی و وفاق ملی در داخل کشور هستیم.

دکترلاریجانی با اشاره به اینکه در وضعیت به هم ریخته امنیتی در منطقه برگزاری انتخابات رقابتی شکوهمند بسیار حایز اهمیت است، افزود: در شرایط حساسی که به سر می بریم برگزاری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری در ارتقای جایگاه ایران درعرصه بین المللی  بسیار تاثیر گزار خواهد بود.

وی با اشاره به نقش تشکل های سیاسی و به ویژه جبهه حامیان انقلاب اسلامی در افزایش میزان مشارکت مردم، افزود: جبهه حامیان انقلاب اسلامی به عنوان یک تشکل تاثیر گذار سیاسی می تواند موجی همراه با شور و نشاط انتخاباتی رادر جامعه ایجاد کرده و منجر به  افزایش سطح  مشارکت اقشار مختلف مردم در پای صندوق های رای شود.

اولویت جبهه حامیان انقلاب اسلامی تلاش برای افزایش میزان مشارکت است

شهباز حسن پور، نماینده سیرجان و رییس فراکسیون حامیان انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه جبهه حامیان انقلاب اسلامی در چند دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پررنگ و چشم گیری داشته است، افزود: اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست و قوه مقننه در نظام مردم سالاری دینی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، بنابراین یکی از اولویتهای این جبهه ، تلاش برای افزیش میزان مشارکت و در نتیجه ارتقای جایگاه مجلس در عرصه قانونگذاری است.

 مردم فهم و آگاه ایران اسلامی فریب خدعه بیگانگان و خائنان سیاسی را نمی خورند /چتر گفتمان ولایتمدانه تمام اقشار جامعه را در بر گیرد

محمد حسین عظیمی، دبیر کل جبهه حامیان انقلاب اسلامی نیز در ادامه این نشست با ارایه گزارشی از برنامه ها انتخاباتی این جبهه ، تصریح کرد:جبهه حامیان انقلاب اسلامی از سال 1385 فعالیت خود را با پایبندی بر اصول و نگاه اصلاحی نسبت به موضوعات اجتماعی با رویکرد ولایی و مردمی آغاز کرده است.

وی با تاکید براینکه افزایش مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات مهمترین هدف ما به شمار می آید، افزود: امیدواریم شاهد شکل گیری مجلسی ولایی،پرقدرت،توانمند،بیدار وآگاه باشیم.

دبیرکل جبهه حامیان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات باعث حفظ وحدت ملی و استحکام پایه‌های نظام می‌شود، گفت:امیدواریم با حضور گسترده مردم خاری درچشم دشمنان و تیری در قلب بدخواهان نظام و رهبری باشیم.

وی با تاکید بر اینکه چتر گفتمان ولایتمدارانه تمامی اقشار جامعه را در برمی گیرد، گفت: شایسته نیست با حب و بغض بیجا، ناروا و ایجاد شائبه برای مردم در صحت انتخابات و تایید صلاحیت از سوی خواص بی بصیرت، مردم را نسبت به دستاوردهای نظام مقدس اسلامی بدگمان کنیم.

دبیر کل جبهه حامیان انقلاب اسلامی ادامه داد: لازم به ذکر است مردم با بصیرت و فهیم ایران اسلامی هیچگاه فریب خدعه های منافقان سیاسی و دشمنان عرصه بین الملل را نخواهند خورد.

وی ترغیب مردم به حضورگسترده در انتخابات را واجب شرعی دانست و تصریح کرد:با پرهیز از هرگونه وابستگی و علقه شخصی امید است بتوانیم به یاری خداوند توانا، مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی و تمامی کسانی که به دنبال نفوذ بیگانه در کشور هستند، بکوبیم.

گفتنی است اعضای شورای مرکزی جبهه حامیان انقلاب اسلامی در این دیدار با تاکید بر ضرورت تخصصی شدن مجلس شورای اسلامی،ایده های خود را در این ارتباط به رییس مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی