کد خبر : 697
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

حضور رئیس مجلس در مراسم نکوداشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

حضور رئیس مجلس در مراسم نکوداشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده (چهارشنبه 14 بهمن ماه) در آیین نکوداشت مجاهدت و خدمات ماندگار حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع بزرگ جهان تشیع که به همت جامعه المصطفی العالمیه برگزار شده بود حضور یافت.

دراین مراسم از سال ها تلاش و مجاهدت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در تألیف کتب دینی و قرآنی تجلیل و تقدیر شد همچنین در ادامه این مراسم از برگزیدگان، تلاشگران و محققان داخلی و خارجی جامعه المصطفی العالمیه با ارائه لوحی تقدیر شد.

مراسم نکوداشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با حضور چند تن از بزرگان و علمای دینی از جمله آیت الله سعیدی، آیت الله بروجردی، آیت الله غروی، حجت الاسلام حسینی بوشهری وحجت الاسلام قرائتی برگزار شد.

گفتنی است این عالم گرانقدر که از مراجع طراز اول شیعه به شمار می رود دارای تألیفاتی چون منتخب الاثر فی الامام الثانی عشر، امامت و مهدویت، التعزیر؛ أنواعُه و ملحقاتُه، پرتوی از عظمت حسین، شهیدِ آگاه، بیان الاصول، فقه الحج و الصلاة، لمحات فی الکتاب و الحدیث و المذهب، نگرشی بر فلسفه، عرفان و ... می باشد./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی