کد خبر : 691
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع مردم سیرو بخش کهک؛

روحیه استقامت مردم موجب ارتقاء جایگاه کشور ایران در تمام عرصه ها شد

روحیه استقامت مردم موجب ارتقاء جایگاه کشور ایران در تمام عرصه ها شد

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده امشب امروز (پنجشنبه 15 بهمن ماه) در جمع مردم روستای سیرو بخش کهک شهر قم با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر گفت: حوادث انقلاب اسلامی یک راه جدیدی را جلوی پای ملت ایران گذاشت و ما باید با استفاده از تجارب گذشته در این مسیر حرکت کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیروی مردم از امام خمینی(ره) و استقامت مردم در راه اسلام افزود: این مسائل موجب شد که ایران در 37 سال گذشته به دستاوردها و پیشرفت های بسیاری دست یابد و مردم در این مدت توانستند که عزتمند زندگی کنند هرچند فشارهای زیادی بر ملت ایران از سوی دشمنان وارد شد اما خوشبختانه دارا بودن روحیه استقامت و مجاهدت موجب ارتقاء و بالا رفتن جایگاه ایران در منطقه و عرصه بین الملل شد.

دکتر لاریجانی ادامه داد: انشاءالله جوانان ما با بررسی حوادث انقلاب اسلامی راه آینده خود را نیز به آن صورت پیدا کرده و دنبال کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات کنونی به خوبی حل شود تا مردم با رفاه بیشتری زندگی کنند.

پس از این مراسم دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در مسجد امام حسین این روستا در جمع مردم به اقامه نماز جماعت مغرب و عشا پرداخت./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی