کد خبر : 666
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی:

خانه ملت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای دشمنان جنبه بازدارنده دارد

خانه ملت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای دشمنان جنبه بازدارنده دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن واقعا برای دشمنان بین المللی و منطقه‌ای جنبه بازدارنده دارد و حمایت مردم را از سیاست های جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد.

دکتر علی لاریجانی در گفت‌‌وگو با خبرنگاران خانه ملت و صدا و سیما در خصوص برگزاری راهپیمایی روز 22 بهمن اظهار داشت: ملت ایران با فراست و تیزبینی در مقاطع مختلف حضور تاثیرگذاری در حرکت کلی جامعه ایران داشته‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بار حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برای پیروزی‌هایی است که ملت ایران در عرصه‌های دیپلماسی و مسائل منطقه‌ای بدست آورده است، بیان کرد: ملت ایران جایگاه رفیعی را در منطقه به دست آورده است.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه پس از سال‌ها مشکلاتی را که غربی‌ها در عرصه هسته‌ای برای ایران به وجود آورده بودند با استقامت ملت ایران خون شهدای انقلاب و پایداری خانواده معظم شهدا به نتیجه رسید، متذکر شد: الحمدالله مذاکرات هسته‌‌ای به نتیجه رسید و فضای جدیدی را به وجود آورد. در مسائل منطقه‌ای نیز با وجود آشفتگی در منطقه و حضور جریان‌های مختلف تروریستی، جنگ و بحران های موجود در سایر کشورها ملت ایران به دلیل آراستگی فکری و رفتاری از امنیت خوبی برخوردار است.

رئیس نهاد قانونگذاری کشور با بیان اینکه این پیروزی‌ها و حضور مردم در صحنه سبب می‌شود تا این شرایط ادامه یابد، گفت: حضور مردم در راهپیمایی، وحدت داخلی کشور را نشان می‌‌دهد. هرگاه که پیروزی‌های بزرگی به دست می‌‌آوریم دشمنان نیز حیله‌های مختلف به کار می‌بندند، بنابراین همبستگی بیشتر مردم سبب پس زدن حیله‌های دشمنان با هزینه کمتر می‌شود.

وی افزود: 22 بهمن همیشه یک معیار است و خبرنگاران از کشورهای مختلف می‌آیند تا یک ارزیابی را از حضور ملت و همبستگی آن‌ها به دست آورند. وقتی مردم در 22 بهمن حضور داشته باشند اراده هماهنگی را از خود نشان خواهند داد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه کشور در حال وارد شدن به دوره‌ای جدید است که در این دوره لازم است کشور را آباد کنیم و وضعیت اقتصادی کشور تغییر یابد، تصریح کرد: رسیدن به این اهداف احتیاج دارد که ساز و کارهای درونی کشور در این زمینه سازمان یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با توجه به نزدیک بودن انتخابات می‌تواند پیام‌های گوناگونی را داشته باشد، اظهار داشت: حضور مردم کمک می‌کند که اراده ملت در انتخابات نشان داده شود و در واقع مقدمه‌ای برای ورود ملی به صحنه دو انتخابات مهم آینده است.

رئیس قوه مقننه کشور ادامه داد: امیدواریم ملت ایران در 22 بهمن با حضور چشمگیر خود تراز ملی کشور را بالا ببرند و شرایط کشور را در انظار بین المللی و منطقه‌ای ارتقاء ببخشند.

رئیس نهاد قانونگذاری کشور در خصوص پیامی که حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن می‌توانند به جهانیان داشته باشند، تصریح کرد: حضور مردم در این راهپیمایی نشان می‌‌دهد که نگاه آگاهانه‌ای به صحنه دارند و شرایط را کاملا درک می‌کنند و متناسب با آن واکنش نشان می‌دهند.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه شرایط داخلی با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برای حرکت جدید آماده می‌شود تا آبادانی کشور توسعه یابد، اظهار داشت: حضور مردم نشان می‌دهد که ملت ایران به دنبال جهش جدیدی برای کشور هستند.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برای داخل کشور نیز مفید است و یک تمرینی است برای اینکه بر روی مسائل اصلی کشور متمرکز شوند و اختلافات فرعی و حاشیه‌ای را متن حرکت جامعه قرار نمی‌دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از ساختاری دموکراتیک برخوردار است و اینگونه حضور مردم برای سایر کشورها پیام دارد و نشان می‌دهد مردم پشتیبان تفکر کشور و به دنبال منافع کل مسلمانان هستند، گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن چند ساعتی را از مردم وقت می‌گیرد ولی واقعا برای دشمنان بین المللی و منطقه‌ای جنبه بازدارنده دارد و نشان می‌دهد که حرکت‌های جمهوری اسلامی ایران مورد تائید ملت ایران است./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی