کد خبر : 661
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت: دیدار دکتر لاریجانی با دامداران دام‌شهر و مهدی‌آباد قم

خانه ملت: دیدار دکتر لاریجانی با دامداران دام‌شهر و مهدی‌آباد قم

دامداران دام‌شهر و مهدی‌آباد قم در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص مسائل مربوط به این مناطق با وی به گفت‌وگو پرداختند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که به قم سفر کرده است، عصر امروز (پنجشنبه 22 بهمن) در دیدار با دامداران دام‌شهر و مهدی‌آباد درخصوص درخواست استمهال وام دامداری اظهار داشت: استمهال وام دامدارها مطابق با آیین‌نامه باید انجام شود و بانک‌های عامل باید مشکلات مردم را در این زمینه حل کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درخصوص آب شرب دام‌شهر بیان کرد: مشکل آب شرب دام‌شهر نیز در حال حل شدن است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دامداران باید اتحادیه‌ای تشکیل دهند تا این اتحادیه مشکلات‌شان را پیگیری کند و در زمینه آموزش و حمایت نیز این اتحادیه می‌تواند اقدامات موثری را انجام دهد.

دکتر لاریجانی گفت: اتحادیه اگر خوب کار کند می‌تواند مشکلات دامداران را حل کند و نیازهای شما را به جهاد کشاورزی و دولت اطلاع دهد تا این نهادها رفع مشکلات را پیگیری کنند./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی