کد خبر : 651
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در مراسم افتتاحیه مرکز توانبخشی رضوی قم:

سهم سازمان بهزیستی از بودجه‌های سالانه در حد استاندارد باشد/ پیگیری قانون جامع معلولان در کمیسیون اجتماعی مجلس

سهم سازمان بهزیستی از بودجه‌های سالانه در حد استاندارد باشد/ پیگیری قانون جامع معلولان در کمیسیون اجتماعی مجلس

دکتر علی لاریجانی امروز (یکشنبه، 25 بهمن‌ماه) که به قم سفر کرده است، در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی رضوی قم با تشکر از همت خیرین نیکوکار گفت: از خانواده مرحوم آقای رضوی که از خیرین نیکوکار بوده است، قدردانی می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همیشه حضور خیرین در کارهای متنوع باب بوده و در این زمینه وقف انجام شده است.

دکتر لاریجانی افزود: واقفین امروز در زمینه‌های بهزیستی، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش ورود کرده است که این حرکت سازنده را به فال نیک می گیریم.

وی گفت: خدمات دهی به معلولان وظیفه دولت است اما حضور خیرین سرعت و کیفیت کار را بالا می‌برد و از لحاظ روحی در جامعه پیوند برقرار می‌شود که انجام این مهم از بحث‌های مالی اهمیت بیشتری دارد.

تشریح آخرین وضعیت قانون جامع معلولان در مجلس

رئیس نهاد قانونگذاری افزود: از آیت الله شهرستانی که در این کار خیر نیز ورود کرده‌اند تشکر می‌کنم، ایشان در حوزه علمیه قم باعث آبادانی و توسعه کار خیر بوده است.

دکتر لاریجانی افزود: برای معلولان باید سرمایه‌گذاری متنوعی انجام داد، در این رابطه کلیات قانون جامع معلولان در مجلس به تصویب رسید و به کمیسیون اجتماعی این اختیار واگذار شده تا کار را پیگیری کند و امیدوارم تا 2 ماه آینده این موضوع محقق شود.

وی با قدردانی از زحمات پرسنل بهزیستی گفت: کارکنان بهزیستی در شرایط سخت‌تری نسبت به جاهای دیگر کار می‌کنند بنابراین باید مزایای سختی کار آنان پرداخت شود.

ضرورت افزایش سهم سازمان بهزیستی از بودجه های سنواتی

رئیس نهاد قانونگذاری افزود: باید توجه داشت در بودجه‌های سالانه به اندازه مطلوب در بخش بهزیستی سرمایه‌گذاری در نظر گرفته نشده بود، البته در شرایط سختی هستیم که امیدوارم در آینده با توجه به گشایش‌هایی که حاصل می‌شود سهم سازمان بهزیستی از بودجه نیز در حد استاندارد باشد و در این رابطه پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: از خانواده مرحوم رضوی که همواره در کارهای خیر فعالیت داشتند تشکر می کنم و برای خیرین آرزوی توفیق بیشتر دارم و امیدوارم مشکلات این گونه مراکز حل شود.

گفتنی است در این مراسم آیت الله سید جواد گلپایگانی و آیت الله سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله عظمی سیستانی حضور داشتند و در ابتدای مراسم مدیر کل سازمان بهزیستی استان قم گزارشی به رئیس مجلس در خصوص فعالیت‌های سازمان مربوطه ارائه کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی از خانواده مرحوم رضوی خیر نیکوکار و همچنین تعدادی از پرستاران با اهدای لوح تقدیر کرد./

پایان پیام

 

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی ,رئیس مجلس شورای اسلامی ,نماینده مردم قم ,مرکز توانبخشی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی