کد خبر : 634
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با نخبگان و پیشکسوتان ورزش استان قم؛

رویکرد حمایتی مجلس از ورزش در برنامه ششم توسعه/ پروژه‌های نیمه تمام ورزشی باید به مردم واگذار شود

رویکرد حمایتی مجلس از ورزش در برنامه ششم توسعه/ پروژه‌های نیمه تمام ورزشی باید به مردم واگذار شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد حمایتی مجلس از ورزش در برنامه ششم توسعه گفت: پروژه‌های نیمه تمام ورزشی باید به مردم واگذار شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (جمعه 30 بهمن‌ماه)  با جمعی از نخبگان و پیشکسوتان ورزش استان قم دیدار و گفت‌و‌گو کرد.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به مقوله ورزش گفت: مجلس شورای اسلامی برنامه کلان و مدونی برای حمایت از حوزه ورزش در برنامه  ششم توسعه دارد.
 

وی با بیان اینکه حمایت و توسعه ورزش در کشور به ویژه استان قم موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: هم اکنون براساس آمارها 2.5 تا 3 میلیون معتاد در کشور وجود دارد که این مسئله خطر بزرگی برای جامعه ما به دنبال دارد از این رو ضمن توسعه و حمایت از بخش‌های ورزشی، باید در جهت بهبود وضع اقتصاد و ایجاد اشتغال تلاش کرد.
 

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از راهکارهای توسعه امکانات وررزشی در کشور واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به بخش خصوصی و مردم است که این موضوع می‌تواند توسعه چشمگیری را در صنعت ورزش کشور ایجاد کند./
 

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی