کد خبر : 600
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در همایش بزرگ جامعه ورزشی قم؛

لزوم واگذاری طرح های نیمه تمام ورزشی به بخش خصوصی/ امکانات ورزشی قم در آینده گسترش می یابد

لزوم واگذاری طرح های نیمه تمام ورزشی به بخش خصوصی/ امکانات ورزشی قم در آینده گسترش می یابد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آینده فضا برای حمایت بیشتر از توسعه ورزش و توسعه امکانات فراهم می شود گفت: در این میان باید طرح های نیمه تمام ورزشی به بخش خصوصی و مردم واگذار شود تا شاهد شد چشمگیر امکانات ورزشی در کشور باشیم.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده عصر امروز (دوشنبه 3 اسفندماه) در همایش بزرگ جامعه ورزشی قم با اشاره به پیشرفت های کشتی و نتایج ورزشکاران استان قم در چند سال اخیر گفت: با وجود کمبود امکانات و زیرساخت های ورزشی ورزشکاران استان در سطح کشور در جایگاه خوبی قرار دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه سرانه ورزشی استان قم از نظر مساحت نسبت به متوسط کشوری بسیار پایین تر است افزود: دولت باید برای بهبود این وضعیت و رفع مشکلات برنامه ریزی مناسبی بیاندیشد البته قطعا در آینده فضای کشور بهبود می یابد و ما تلاش می کنیم تا از جامعه ورزشی استان قم حمایت بیشتری صورت گیرد و از امکانات مختلف بهره مند شوند.

وی با اشاره به مصوبه مجلس که سال گذشته برای واگذاری طرح های نیمه تمام ورزشی به بخش خصوصی گفت: این مصوبه قطعا بسیار مثبت و مهم خواهد بود و اجرای آن می تواند بخشی از طرح های نیمه تمام را تکمیل کند تا ورزشکاران بتوانند از امکانات و زیرساخت های مربوطه استفاده کنند.

دکتر لاریجانی حمایت از ورزش حرفه ای و ورزش همگانی را مهم دانست و گفت: قطعا ورزش حرفه ای زیربنای کسب افتخارات برای کشور بوده و ورزش همگانی نیز زیربنای سلامت مردم و جامعه است.

در پایان این مراسم با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از کتاب تاریخ زورخانه و کشتی شهرستان قم رونمایی شد./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی