کد خبر : 598
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رییس مجلس در مسجد طفلان مسلم (ع) منطقه نیروگاه قم؛

قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود

قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی مهم ترین اولویت قم جذب سرمایه گذار برای توسعه اقتصادی استان است که این مسله موجب کاهش بیکاری در منطقه می شود از این رو قطعا قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب (دوشنبه 3 اسفندماه) در جمع مردم منطقه نیروگاه در مسجد طفلان مسلم(ع) این منطقه گفت: خوشبختانه بعد از انقلاب شاهد به توسعه کشور در جهات مختلف از جمله توسعه علمی و دانشگاهی هستیم همچنین با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب در بیست سال اخیر ایران دارای دانش صنعت هسته ای شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: از طرف دیگر در بحث مذاکرات هسته ای با پایداری ملت و هدایت های رهبری، دانش هسته ای حفظ و همه تحریم ها برداشته شد.

وی افزود: خوشبختانه در شرایط کنونی نقش ایران در سطح منطقه برجسته است که این از دستاوردهای انقلاب است اما متاسفانه مشکلات اقتصادی به ویژه تورم، رکود و بیکاری از نقایص کشور محسوب می شود.
دکتر لاریجانی گفت: در شرایط کنونی پس از برجام و لغو تحریم ها کشور در حال گذر از شرایط سخت و تحریمی است و امروز راه برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کشور از جمله استان قم فراهم است.

وی ادامه داد: قطعا هم اکنون در راه توسعه اقتصادی کشور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است که مهم ترین محور آن توسعه تولید است که این مسله اشتغال و کاهش فقر را به دنبال دارد.

رییس مجلس افزود: برای توسعه در اقتصاد در این شرایط باید برنامه 15 ساله تدوین شود تا به تدریج اقتصاد بهبود پیدا کرده و توسعه یابد.


وی تصریح کرد: در استان قم نیز در چند سال اخیر اقدامات خوبی مانند طرح آبرسانی به قم، طرح حرم تا جمکران، طرح مترو، طرح درمان و بیمارستانی و گازرسانی و آبرسانی به روستاها صورت گرفته است.

دکتر لاریجانی ادامه داد: در شرایط کنونی مهم ترین اولویت قم جذب سرمایه گذار برای توسعه اقتصادی استان است که این مسله موجب کاهش بیکاری در منطقه می شود از این رو قطعا قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود.

 

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی