کد خبر : 598
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رییس مجلس در مسجد طفلان مسلم (ع) منطقه نیروگاه قم؛

قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود

قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی مهم ترین اولویت قم جذب سرمایه گذار برای توسعه اقتصادی استان است که این مسله موجب کاهش بیکاری در منطقه می شود از این رو قطعا قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب (دوشنبه 3 اسفندماه) در جمع مردم منطقه نیروگاه در مسجد طفلان مسلم(ع) این منطقه گفت: خوشبختانه بعد از انقلاب شاهد به توسعه کشور در جهات مختلف از جمله توسعه علمی و دانشگاهی هستیم همچنین با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب در بیست سال اخیر ایران دارای دانش صنعت هسته ای شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: از طرف دیگر در بحث مذاکرات هسته ای با پایداری ملت و هدایت های رهبری، دانش هسته ای حفظ و همه تحریم ها برداشته شد.

وی افزود: خوشبختانه در شرایط کنونی نقش ایران در سطح منطقه برجسته است که این از دستاوردهای انقلاب است اما متاسفانه مشکلات اقتصادی به ویژه تورم، رکود و بیکاری از نقایص کشور محسوب می شود.
دکتر لاریجانی گفت: در شرایط کنونی پس از برجام و لغو تحریم ها کشور در حال گذر از شرایط سخت و تحریمی است و امروز راه برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کشور از جمله استان قم فراهم است.

وی ادامه داد: قطعا هم اکنون در راه توسعه اقتصادی کشور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است که مهم ترین محور آن توسعه تولید است که این مسله اشتغال و کاهش فقر را به دنبال دارد.

رییس مجلس افزود: برای توسعه در اقتصاد در این شرایط باید برنامه 15 ساله تدوین شود تا به تدریج اقتصاد بهبود پیدا کرده و توسعه یابد.


وی تصریح کرد: در استان قم نیز در چند سال اخیر اقدامات خوبی مانند طرح آبرسانی به قم، طرح حرم تا جمکران، طرح مترو، طرح درمان و بیمارستانی و گازرسانی و آبرسانی به روستاها صورت گرفته است.

دکتر لاریجانی ادامه داد: در شرایط کنونی مهم ترین اولویت قم جذب سرمایه گذار برای توسعه اقتصادی استان است که این مسله موجب کاهش بیکاری در منطقه می شود از این رو قطعا قم با برنامه ریزی باید الگوی آبادانی برای کشور شود.

 

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی