کد خبر : 597
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع ملابداغی های مقیم قم:

حوزه مسکن سازی در سال آینده رونق پیدا می کند

حوزه مسکن سازی در سال آینده رونق پیدا می کند

رییس مجلس گفت: بخش های صنعتی و اقتصادی در سال های آتی توسعه می یابد به طوری که بر اساس گزارش ها حوزه مسکن سازی در سال آینده رونق پیدا می کند.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب (دوشنبه 3 اسفند ماه) در جمع مردم ملا بداغی های مقیم قم، با اشاره به گزارش ارایه شده در این نشست درباره ظرفیت های این منطقه در حوزه تولید، گفت: قطعا اگر در زمینه تولید پیشنهادات و طرح هایی داشته باشید ما از آن ها حمایت می کنیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، گفت: در شرایط کنونی ایران نیاز به توسعه تولید و کارآفرینی دارد زیرا شرایط کنونی کشور به سمت توسعه اقتصادی دارد می رود و با راه اندازی بخش های تولیدی می توان در اقتصاد جهش ایجاد کرد.

وی گفت: بخش های صنعتی و اقتصادی در سال های آتی توسعه می یابد به طوری که بر اساس گزارش ها حوزه مسکن سازی در سال آینده رونق پیدا می کند.

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی