کد خبر : 595
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع مردم منطقه پردیسان قم:

بیمارستان یک هزار تخت خوابی در منطقه پردیسان ساخته می شود

بیمارستان یک هزار تخت خوابی در منطقه پردیسان ساخته می شود

رییس مجلس گفت:خوشبختانه در منطقه پردیسان پروژه بیمارستان یک هزار تخت خوابی در حال احداث است که این بیمارستان در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب دوشنبه در جمع مردم منطقه پردیسان قم، گفت: در شرایط کنونی کشور بیشتر از هر موضوعی به وحدت نیاز دارد که الحمدالله به خاطر وجود نعمت رهبری، همه نیروها باید با همت و وحدت در جهت شکوفایی و توسعه کشور تلاش و همت کنند.
 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: شرایط کنونی موقع توسعه اقتصادی و جهش در کشور است که باید در این رابطه یک برنامه ریزی بلند مدت صورت گیرد.
 
وی گفت: امروز مهم ترین اولویت کشور جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی است تا به وسیله آن اقتصاد بهبود یافته و زمینه برای گسترش تولید در کشور فراهم شود.
 
دکتر لاریجانی ادامه داد: خوشبختانه شهر قم به خاطر حضور مراجع و علما از نظر علمی و فرهنگی بسیار برجسته است و امروز تنها مسیله ابادانی شهر دارای اهمیت است از این رو در این شرایط باید امکانات شهری در قم به ویژه منطقه پردیسان گسترش یابد.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه در منطقه پردیسان پروژه بیمارستان یک هزار تخت خوابی در حال احداث است که این بیمارستان در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.
 
پایان پیام
ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی