کد خبر : 595
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع مردم منطقه پردیسان قم:

بیمارستان یک هزار تخت خوابی در منطقه پردیسان ساخته می شود

بیمارستان یک هزار تخت خوابی در منطقه پردیسان ساخته می شود

رییس مجلس گفت:خوشبختانه در منطقه پردیسان پروژه بیمارستان یک هزار تخت خوابی در حال احداث است که این بیمارستان در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب دوشنبه در جمع مردم منطقه پردیسان قم، گفت: در شرایط کنونی کشور بیشتر از هر موضوعی به وحدت نیاز دارد که الحمدالله به خاطر وجود نعمت رهبری، همه نیروها باید با همت و وحدت در جهت شکوفایی و توسعه کشور تلاش و همت کنند.
 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: شرایط کنونی موقع توسعه اقتصادی و جهش در کشور است که باید در این رابطه یک برنامه ریزی بلند مدت صورت گیرد.
 
وی گفت: امروز مهم ترین اولویت کشور جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی است تا به وسیله آن اقتصاد بهبود یافته و زمینه برای گسترش تولید در کشور فراهم شود.
 
دکتر لاریجانی ادامه داد: خوشبختانه شهر قم به خاطر حضور مراجع و علما از نظر علمی و فرهنگی بسیار برجسته است و امروز تنها مسیله ابادانی شهر دارای اهمیت است از این رو در این شرایط باید امکانات شهری در قم به ویژه منطقه پردیسان گسترش یابد.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه در منطقه پردیسان پروژه بیمارستان یک هزار تخت خوابی در حال احداث است که این بیمارستان در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.
 
پایان پیام
ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی