کد خبر : 592
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با اعضای کانون وکلای استان قم؛

از انتخابات به عنوان یک رکن اصلی باید صیانت کرد

از انتخابات به عنوان یک رکن اصلی باید صیانت کرد

رییس مجلس، گفت: مسیله انتخابات و رای مردم یک امر موسمی نبوده و پایگاه قوی در همه قوای ما دارد همچنین انتخابات یک امر فردی نیست بلکه یک رکن است و باید از آن صیانت کرد.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده است صبح امروز (سه شنبه 4 اسفندماه) با اعضای کانون وکلای استان قم دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار گفت:مسیله انتخابات و رای مردم یک امر موسمی نبوده و پایگاه قوی در همه قوای ما دارد همچنین انتخابات یک امر فردی نیست بلکه یک رکن است و باید از آن صیانت کرد.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: البته در مسئله انتخابات بحث هایی شده تا در آینده فکر اساسی شود.
 

وی ادامه داد: در برخی از کشورها کمیسیون عالی انتخابات ایجاد شده که این موضوع فارغ از قوا و دولت ها بوده و دارای جایگاه مستمر و اطمینان بخش در عرصه انتخابات است.
 

دکتر لاریجانی تصریح کرد: از طرف دیگر یکی از برنامه های مجلس موضوع تنقیح قوانین است که قطعا کانون وکلا می توانند در این رابطه کمک کننده باشند همچنین در بحث فعالیت کانون وکلا نهادهای مردمی هر چه مستقل تر باشد برای کشور مفیدتر است.

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی