کد خبر : 580
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

بیانیه جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت از آقای دکتر علی لاریجانی

بیانیه جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت از آقای دکتر علی لاریجانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی لاریحانی؛ جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت از آقای دکتر علی لاریجانی بیانه ای صادر کردند. متن بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
مجلس شورای اسلامی که رسالت قانونگذاری در جمهوری اسلامی را بر عهده دارد و به فرموده امام راحل عظیم الشأن در رأس امور است، در آستانه تشکیل دهمین دوره خود قرار دارد. اینک که ملت شهید پرور ایران آماده حضور در انتخابات همزمانِ دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری قرار دارد، نکاتی را به آگاهی می رساند:

۱. شرایط داخلی، منطقه ای و بین المللی حساسیت این دوره از انتخابات را مضاعف ساخته است. در این شرایط تشکیل مجلسی در تراز جمهوری اسلامی که بتواند زمینه رسیدن ایران را به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ فراهم کند، تنها با حضور پرشور و یک پارچه ملت فهیم ممکن خواهد بود.

۲. در دوران جدید که با هدایت های رهبر معظم انقلاب و تدبیر رئیس جمهور محبوب و تلاش بی وقفه وزیر امور خارجه و همکارانشان، و حمایت های بی دریغ ریاست محترم مجلس شورای اسلامی برجام به سرانجام رسیده و تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران برداشته شده، و افق روشن اصلاح سیاست های داخلی و خارجی به ویژه در عرصه اقتصادی آشکار گردیده، انتخاب نمایندگانی عاقل، دانای عرصه سیاست، به دور از افراط و تفریط که منافع ملی را بر مطامع سیاسی ترجیح داده و حامی و ناظرِ دلسوز دولت باشند، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

۳. بر این اساس ما به عنوان جمعی از فرزندان حوزه علمیه قم و دلبسته انقلاب اسلامی، همراه و همگام با مراجع عظام تقلید و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از مردم متدین و انقلابی و بصیر قم انتظار داریم با انتخاب آقای دکتر علی لاریجانی که بحمد الله افزون بر انتساب به خانواده علم و مرجعیت، شخصیتی متدین، عالم، متخلق، فهیم، مورد عنایت مقام معظم رهبری، دارای تجربه مدیریتی در بالاترین سطوح، منطقی، دور از افراط و تفریط، دارای سعه صدر و آگاه به مقتضیات زمان هستند علاوه بر عمل به وظیفه دینی و ملی خود در این برهه سرنوشت¬ساز، زحمات صادقانه و مؤثر ایشان را در عمران و آبادانی قم ارج نهند و با این انتخاب هوشمندانه نماینده ای در شأن شهر مقدس قم را روانه مجلس ساخته و بر اقتدار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای سازندگی هر چه بیشتر کشور بیافزایند.

علیرضا آل بویه

عبدالرحیم اباذری

محسن الویری

ناصر انصاری قمی

عبدالرضا ایزدپناه

مسعود آذربایجانی

یعقوبعلی برجی

مهدی پورحسین

سیدمرتضی تقوی

محمود تقی زاده داوری

محمد جعفری گیلانی

رسول جعفریان

محمودرضا جمشیدی

سعید جوادی آملی

سیدعلی حسینی

حسین رضوانی

محمدتقی سبحانی

سیدمحمدکاظم شمس

سیدمحمدکاظم طباطبائی

سیدعلی عماد

احمد مبلغی

رضا مختاری

عبدالهادی مسعودی

محمدمهدی معراجی

محمدعلی مقدادی

محسن مهاجرنیا

محمدعلی مهدوی راد

محمدحسن مهدوی مهر

محمدنقدی

ابوالحسن نواب

هاشم نیازی

علی ورسه ای

سیدجواد ورعی

 

پایان پیام 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی