کد خبر : 5679
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در صحن علنی مجلس:

آمریکادیپلماسی جاهلانه رادنبال می‌کند/ پاسخ هرحرف مفتی رانمی‌دهیم

آمریکادیپلماسی جاهلانه رادنبال می‌کند/ پاسخ هرحرف مفتی رانمی‌دهیم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایالات متحده یک دیپلماسی جاهلانه را دنبال می‌کند، گفت: امروز آمریکا با یک بی نظمی دیپلماتیک شناخته می‌شود و یک توحشی را در دیپلماسی دامن می‌زند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر با بیان تذکری خطاب به لاریجانی رئیس مجلس اظهار داشت: انتظار می‌رفت در آغاز جلسه امروز به یاوه‌گویی های ترامپ پاسخ می دادید، انتظار داشتیم شما به عنوان رئیس مجلس به این یاوه گویی ها پاسخ می دادید تا اینها فکر نکنند جایگاهی دارند.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی اظهار داشت: ما جواب هر حرف مفتی را نمی دهیم.

وی افزود: حرف هایی که ترامپ زد اصلا خط دیپلماتیک نداشت.

لاریجانی تصریح کرد: این آقا و رئیسش در فساد شهره هستند؛ این آدم قالتاق است، در عرصه بین المللی هم همه اینها را می شناسند.

لاریجانی تاکید کرد: ایالات متحده امروز با یک بی نظمی دیپلماتیک شناخته می شود و یک توحشی را در دیپلماسی دامن می زند. ایالات متحده یک دیپلماسی جاهلانه را دنبال می کند. خداوند در قرآن هم می فرماید «و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما» یعنی خیلی محل آنها نگذارید. اینها در واقع خودشان را خراب می کنند.

در ادامه حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: ما انتظار داشتیم در ابتدای جلسه شما همین صحبت ها را مطرح کنید.

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

رئیس مجلس شورای اسلامی

،

صحن علنی مجلس

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی