کد خبر : 564
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در مسجد ولیعصر منطقه نیروگاه؛

مردم از قبیله‌گرایی خسته شدند/ انتخابات هفتم اسفند قطعا پر شور و گسترده خواهد بود

مردم از قبیله‌گرایی خسته شدند/ انتخابات هفتم اسفند قطعا پر شور و گسترده خواهد بود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو گفت: مردم قطعا از قبیله گرایی خسته شدند و امروز روز کار و تلاش برای رفع مشکلات مردم است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، امشب (چهارشنبه، 5 اسفندماه) در جمع مردم منطقه نیروگاه در مسجد ولیعصر با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: حضور امشب مردم در این مسجد نشان دهنده برگزاری پر شور انتخابات است، ان شاءالله انتخابات هفتم اسفند قوی و پرشور خواهد بود تا بیگانگان بفهمند که ملت ما در تمام شرایط در میدان هستند و از کیان خود دفاع می‌کنند. 
 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی همه مردم باید پا به پای هم در انتخابات حضور یافته تا انتخاباتی اصیل و واقعی برگزار شود. از طرفی دیگر ما باید تلاش کنیم که مجلس آینده محلی برای حل مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری باشد. 
 
دکتر لاریجانی تصریح کرد: قطعا مجلسی باید ایجاد کنیم که به جای دعواهای سیاسی به دنبال حل مشکلات کشور از جمله بیکاری جوانان باشد. 
 
وی بر لزوم تحقق وحدت در کشور تاکید کرد و گفت: ما وحدتی می‌خواهیم که ذیل منویات رهبر معظم انقلاب و راه روحانیت و مرجعیت باشد، از طرفی دیگر مردم در شرایط کنونی از قبیله‌گرایی خسته شدند و به دنبال آن هستند که کشور به وسیله انقلابیون واقعی اداره شود نه از طریق انقلابیون قلابی؛ انقلابیون واقعی درد و مشکلات مردم را می‌بینند و شانه زیر این بارها گذاشته تا مشکلات حل شود. 
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم این همت و شور شما آینده روشن و مثبتی را برای کشور و مجلس رقم بزند./
پایان پیام
ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی