کد خبر : 5574
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سعیدی:

ضرورت ارائه خدمات‌دهی مطلوب به زائران در شهر قم/ کالاهای ایرانی رشد کیفی داشته‌اند

ضرورت ارائه خدمات‌دهی مطلوب به زائران در شهر قم/ کالاهای ایرانی رشد کیفی داشته‌اند

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) بر لزوم ارائه خدمات مطلوب به زائران در شهر قم تاکید کرد.

دکتر علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده، عصر امروز (سه شنبه، 11 اردیبهشت ماه) در دیدار با حجت الاسلام سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تاکید بر لزوم فراهم آوردن امکانات ارائه خدمات به زائران در قم گفت: به سرانجام رسیدن موضوع فرودگاه قم برای ارائه خدمات به زائران خارجی و داخلی یک نکته ضروری است؛ البته فرودگاه در قم علاوه بر خدمات به زائران، می تواند به منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان کمک کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارائه خدمات ریلی مناسب به زائران افزود: امروز عملیات اجرای ساخت یک بیمارستان فوق تخصصی در قم آغاز شد، همچنین بیمارستان های دیگری در این شهر در حال تکمیل است و پیش بینی می شود وضع بهداشت و درمان در شهر قم در سال های آتی ارتقاء یابد؛ نکته دیگر اینکه باید سرمایه گذاری ها برای ساخت هتل در شهر قم افزایش یابد.

دکتر لاریجانی با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری گفت: محصولات ساخت داخل کشور در سال های اخیر به لحاظ کیفی رشد داشته اند و باید این موضوع تا سطح مطلوب ارتقاء یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: با حمایت های مقام معظم رهبری مصوبه ای در مجلس تصویب شده که براساس آن منابعی از صندوق توسعه ملی برای سرمایه گذاری در زمینه اشتغال روستاییان در نظر گرفته شده است تا بتواند با رونق چرخه اقتصادی روستاها ضمن ایجاد اشتغال، از مهاجرت روستاییان جلوگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

رئیس مجلس شورای اسلامی

،

حجت الاسلام سعیدی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی