کد خبر : 5564
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی:

کمیته امداد با خلوص نیت کار می‌کند/ طرح‌های توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش گسترش یابد

کمیته امداد با خلوص نیت کار می‌کند/ طرح‌های توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش گسترش یابد

رییس مجلس در دیدار با رییس کمیته امداد با قدردانی از خدمات این نهاد، گفت: کمیته امداد با خلوص نیت کار می کند.

دکتر لاریجانی در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) از خدمات این نهاد قدردانی و برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد را مهم توصیف کرد و گفت: طرح های توانمندسازی خانواده های تحت حمایت گسترش یابد.

پرویز فتاح، رییس کمیته امداد نیز در این دیدار با تشریح خدمات کمیته امداد و قدردانی از همکاری مجلس و دولت، افزود: امسال بودجه مناسبی به کمیته امداد جهت رسیدگی به امور خانواده های تحت حمایت اختصاص یافته است.

وی افزود: امسال 10 درصد به مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد افزوده می شود ضمن اینکه بخشی از خانواده های پشت نوبت هم تحت حمایت قرار می گیرند.

فتاح گفت: سال گذشته 2100 میلیارد تومان اعتبار از محل منابع قرض الحسنه بانک ها جهت اشتغال مددجویان کمیته امداد اختصاص پیدا کرد که خوشبختانه نزدیک به 100 درصد آن جذب شد ولی در بودجه امسال این رقم به 1400 میلیارد تومان کاهش یافته است و ما از مجلس و دولت تقاضا داریم در این بخش کمیته امداد را بیشتر حمایت کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) همچنین با حضور در کمیسیون های اقتصاد، برنامه و بودجه و محاسبات، آموزش و تحقیقات و بهداشت از تلاش های نمایندگان خانه ملت به ویژه اعضا این کمیسیون ها در جریان بررسی بودجه سال 97 تشکر و قدردانی کرد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

رئیس مجلس شورای اسلامی

،

کمیته امداد

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی