کد خبر : 5533
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دقایقی پیش صورت گرفت:

دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، مدیرکل دامپزشکی استان و اعضای اتحادیه مرغداران با دکتر لاریجانی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، مدیرکل دامپزشکی استان و اعضای اتحادیه مرغداران استان قم امروز (پنجشنبه، 17 اسفندماه) با دکتر علی لاریجانی دیدار کردند و رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان مطالبات اعضای اتحادیه مرغداران استان قم قرار گرفت.

در این دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم و مدیرکل دامپزشکی استان گزارش عملکردی را ارائه کردند و به تشریح مسائل حوزه های کاری خود پرداختند.

دکتر لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در جریان مطالبات اعضای اتحادیه مرغداران استان قرار گرفت و از مسئولان خواستار پیگیری این موضوعات شد.

لازم به ذکر است پیش از این دیدار دکتر لاریجانی با اعضای شورای اسلامی روستای فردو دیدار و گفت وگو کرد و اعضای شورای این روستا مطالبات خود را مطرح کردند.

براساس این گزارش دکتر لاریجانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اتحادیه نانوایان استان قم نیز دیدار و گفت وگو کرد و اعضای این اتحادیه مسائل و موضوعات خود را به استماع رئیس مجلس شورای اسلامی رساندند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی