کد خبر : 5517
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در نطق پیش از دستور؛

قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه تحقق عدالت داشته باشند

قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه تحقق عدالت داشته باشند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه عدالت داشته باشند و زمینه های تحقق فرمایشات ایشان را فراهم کنند.

دکترعلی لاریجانی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 30 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس اظهار داشت: در این جلسه نکاتی برای ادامه بحث بودجه با حضور نمایندگان مطرح شد و همچنین مرثیه سرایی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) توسط قاری طاهری صورت گرفت.

وی شهادت حضرت زهرا (س) را به نمایندگان و همچنین ملت عزیز ایران تسلیت و تعزیت عرض کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنرانی روز گذشته مقام معظم رهبری گفت: لازم است از بیانات بدیع و راهگشای رهبر معظم انقلاب در روز گذشته که روز شهدای مردم تبریز بود،تشکر کنم.

دکتر لاریجانی تاکید کرد: ایشان بحث جامعی در خصوص مسیر انقلاب ارائه کردند و نقاط قوت حرکت انقلاب را پس از 39 ، 40 سال بیان داشتند و آسیب هایی که در این زمینه وجود دارد را به خوبی بیان کردند.

رئیس دستگاه قانونگذاری کشور ادامه داد: تاکید ایشان بر روی اولویت امروز کشور،مسئله اقتصادی، مخصوصا در زمینه تولید و رفع موانعی که در این زمینه است را بسیار پراهمیت دانستند که لازم است از نمایندگان تشکر کنم که در خلال بحث بودجه به موضوع تولید و مخصوصا صادرات توجه کردند و انشاالله این مسیر ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر توجه جدی به مستضعفان و غفلتی که در زمینه تحقق عدالت و عدالت اجتماعی در کشور شده است، را باید به رویکردهای دقیق تر تبدیل کرد.

دکتر لاریجانی ادامه داد: این تاکیدات ایجاب می کند که قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه عدالت داشته باشد و زمینه های تحقق فرمایشات ایشان را فراهم کنند.

رئیس دستگاه قانونگذاری کشور افزود: تاکید ایشان در زمینه فساد و مبارزه با فساد و رویکردهای ارتجاعی که بعضا مشاهده شده است و رفاه طلبی؛اموری است که در کشور باید انضباط پیدا کنند و این مسائل ایجاب می کند جلسات دقیق تری در مجلس، دولت و قوه قضائیه داشته باشیم و راهکارهای تحقق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای این مقطع انقلاب را پیگیری کنیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی ، نطق پیش از دستور

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی