کد خبر : 5437
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه رشت؛

پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به به پایان رسیدن مهلت کنگره آمریکا برای تعیین پایبندی ایران به برجام گفت: جمهوری اسلامی سناریوهای مختلفی برای آینده برجام درنظر گرفته اند.

ب

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اعزامی به گیلان، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه 22 آذرماه) به دعوت مجمع نمایندگان استان گیلان وارد فرودگاه بین المللی رشت شد و مورد استقبال نمایندگان مجلس و مسئولان اداری و لشکری این استان قرار گرفت.

دکتر لاریجانی با حضور در جمع خبرنگاران درباره علت سفر یک روزه خود به استان گیلان گفت: قرار است جلسه ای در شورای اداری استان داشته باشیم به خصوص که زمان بررسی بودجه فرا رسیده لذا می خواهیم از نزدیک با مسائل عمرانی گیلان آشنا شده و به بخش های لازم توجه ویژه داشته باشیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه همچنین قرار است با مردم گفتگوهایی داشته باشیم عنوان کرد: در همایشی که برای میرزاکوچک خان جنگلی برگزار می شود نیز حضور پیدا خواهیم کرد.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اتمام مهلت کنگره آمریکا برای تعیین پایبندی جمهوری اسلامی به تعهدات خود در برجام اظهار داشت: در این زمینه سناریوهای مختلفی بررسی شده و برای هر تصمیم آنها راه حل هایی مدنظر داریم لذا باید دید آنها چه مسیری را در پیش خواهند گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه  پایبندی همه طرف ها به برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید تر است خاطرنشان کرد: اگر آنها روش های دیگری برای ادامه مسیر انتخاب کنند برای آنها فکر کرده ایم و جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش خانه ملت، دکتر لاریجانی در سفر یک روزه خود به گیلان در جلسه شورای اداری استان شرکت می کند و در همایش یک روزه میرزا کوچک خان جنگلی سخنرانی خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی ، سفر به استان گیلان

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی