کد خبر : 543
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با کارکنان اداره ترابری مجلس:

بهبود شرایط اقتصادی کشور اولویت‌ اصلی مجلس است

بهبود شرایط اقتصادی کشور اولویت‌ اصلی مجلس است

دکتر علی لاریجانی روزگذشته (چهارشنبه، 26 اسفندماه) در دیدار با کارکنان اداره ترابری با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرسنل این اداره گفت: شما زحمات زیادی در سال می‌کشید که زحمات شما از چشم ما مغفول نبوده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کارکنان اداره ترابری در شرایط سخت با نشاط و ادب و مهربانی کار خود را انجام می‌دهند و من وظیفه داشتم در پایان سال از شما تشکر کنم.

دکتر لاریجانی افزود: شرایط کاری سختی در مجلس وجود دارد و گاهی جلسات کمیسیون‌ها تا دیروقت ادامه دارد، به طور مثال در ایام بودجه و حتی ایامی که موضوع برجام مطرح بود نشست‌ها تا دیروقت ادامه داشت و کارکنان زحمتکش اداره ترابری زحمت جابه‌جایی نمایندگان را انجام می‌دادند و بنده کاملا در جریان زحمات شما هستم.

وی گفت: بدون پشتیبانی کارکنان اداره ترابری مجلس نمی‌تواند به طور مطلوب کار کند و روحیه و مهربانی و نشاط کاری شما روی فعالیت نمایندگان تاثیرگذار است.

دکتر لاریجانی افزود: شرایط اقتصادی سخت کشور مانند مشکلات بیکاری و تورم باعث شده شرایط کاری نمایندگان سخت شود و بنده نیز که به شهرستان‌ها سفر می‌کنم مطالبه بسیاری از مردم رفع مشکل بیکاری است و سایر نمایندگان نیز با این موضوع روبرو هستند اما دستشان خیلی باز نیست اما رفتار عاطفی و مودبانه شما باعث می‌شود افراد بسیار بهتر کار کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهبود شرایط اقتصادی کشور گفت: سروصداهای حاشیه‌ای برای یک کشور مضر است، بنابراین باید وقت مسئولان صرف رفع مشکلات اقتصادی کشور شود.

دکتر لاریجانی گفت: برای توسعه و پیشرفت کشور نیاز به همت و مجاهدت وجود دارد و امیدوارم ان‌شاءالله مسیر پیشرفت کشور فراهم شود.

وی ادامه داد: پس از به سرانجام رسیدن توافق هسته‌ای امیدوارم فضای رونق و کسب و کار ایجاد شود البته باید همت داشت و از مشاجرات پرهیز کرد و به اصل موضوع پرداخت.

دکتر لاریجانی ادامه داد: مجلس نهاد قانونگذاری و تصمیم گیری در کشور است و کارکنان اداره ترابری مجلس در خانه ملت کار می‌کنند که در بهبود تصمیم‌گیری‌های نمایندگان مردم نقش دارند.

وی افزود: مذاکرات هسته‌ای در سال جاری به نتیجه رسید و سنگی از جلوی پای مردم برداشته شد و این موضوع در مهرماه در مجلس به تصویب رسید و با تذکر و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری دستور اجرای برجام صادر شد، همچنین در سال جاری انتخابات باشکوه مجلس به خوبی انجام شد.

دکتر لاریجانی گفت: امیدوارم مجلس آینده پرکار و وظیفه شناس باشد و با خدمت به مردم از حضور مردم در انتخابات قدردانی شود.

وی خطاب به کارکنان اداره ترابری مجلس گفت: گاهی ممکن است در جریان کار اوقات تلخی‌هایی وجود داشته باشد اما روحیه بالا و نجابت شما کارکنان اداره ترابری قابل تقدیر است و مسئولان می‌دانند که تحمل شما بالا است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رفع مسائل کارکنان اداره ترابری مجلس یادآور شد: امیدوارم تمامی مردم و خانواده‌های کارکنان اداره ترابری مجلس سال خوبی را پیش رو داشته باشند و با روحیه آسوده خدمت کنند.

گفتنی است در ابتدای مراسم آقای افراشته معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی گزارشی از فعالیت‌های این اداره به رئیس مجلس ارائه کرد و افزود: تلاش شده تا با چابک سازی نهادهای اداری خدمات مطلوب‌تری ارائه شود.

لازم به ذکر است گلی‌پور رئیس اداره ترابری مجلس در ابتدای این مراسم با تشکر از دکتر لاریجانی گزارشی از عملکرد کارکنان این اداره به رئیس مجلس ارائه کرد./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  حرکت تروریست‌های مهاجر به سمت لیبی و افغانستان/ مسائل یمن از طریق سیاسی حل می شود،نه لشکرکشی/دوران توسعه گرایی در آسیا آغاز شده است

  احتمال بروز مشکلات امنیتی ازسوی تروریست‌های مهاجر شکست‌خورده در سوریه/ اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان

  طراحی مجمع مجالس آسیایی در راستای صلح و توسعه بود/ افزایش هوشیاری و صراحت کشورهای منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا

  تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با تروریسم

  دکتر لاریجانی وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد

  بدرقه دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توسط معاون استاندار استانبول

  ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود/ ضرورت استفاده از نیروهای مردمی با انگیزه برای مقابله با تروریسم در افغانستان

  باقیمانده تروریست‌ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند/ ضرورت تقویت همکار‌ی‌های امنیتی میان ایران و روسیه

  ضرورت افزایش روابط اقتصادی به‌دنبال گسترش روابط سیاسی میان ایران و کامبوج

  ظرفیت افزایش سطح تجارت ایران و ترکیه به ۳۰ میلیارد دلار/ لطمات جدی به داعش وارد شد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی