کد خبر : 5344
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان قم؛

توسعه ورزش همگانی ضروری است/لزوم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه ورزش قم

توسعه ورزش همگانی ضروری است/لزوم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه ورزش قم

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توسعه ورزش همگانی در کشور تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های بخش خصوصی در راستای توسعه ورزش استفاده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در جریان سفر به استان قم، صبح امروز (پنجشنبه، 25 آبان ماه) در دیدار با حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم و رؤسای هیات های ورزشی این استان بر لزوم توسعه ورزش همگانی در کشور تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت بخش خصوصی در ورزش استفاده شود و در این راستا در جاهایی که مقررات اجازه داده پروژه ها به بخش خصوصی واگذار شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تاکید بر لزوم هم افزایی بیشتر اداره کل ورزش و جوانان استان قم و شهرداری قم افزود: برای رفع مسائل مربوط به تیم فوتبال صبای قم باید تدابیری اتخاذ شود که این تیم پشتوانه مالی مستمر داشته باشد.

گفتنی است عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در این جلسه گزارشی از عملکرد این اداره کل به رئیس مجلس ارائه و از حمایت های دکتر لاریجانی در خصوص توسعه ورزش قدردانی کرد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

رییس مجلس

،

ورزش وجوانان استان قم

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی