کد خبر : 5340
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس سازمان بسیج حقوقدان‌های کشور:

تدابیر مؤثر برای جرم‌زدایی اتخاذ شود/ بسیج جریان صادق و ولایی است

تدابیر مؤثر برای جرم‌زدایی اتخاذ شود/ بسیج جریان صادق و ولایی است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه جرم‌زدایی باید تدابیر موثر اتخاذ شود گفت: حجم پرونده‌های قضایی بالاست و باید به این موضوع رسیدگی شود.

به  گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترعلی لاریجانی که به استان قم سفر کرده در دیدار با رئیس سازمان بسیج حقوقدان‌های کشور اظهار داشت: بسیج جریان مردمی، صادق و ولایی است و می‌تواند خوداتکا باشد.

دکتر لاریجانی ادامه داد: باید متناسب با نیازها اولویت‌بندی انجام شود، از ظرفیت های تخصصی باید برای رفع مسائل و گره‌ها بهره برد و از ظرفیت نخبگان در سراسر کشور استفاده کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه جرم‌زدایی باید تدابیر مؤثر اتخاذ شود، گفت: حجم پرونده‌های قضایی بالا است. البته این مسائل به این معنی نیست که از جرم باید گذشت؛بلکه باید روش‌ها تغییر کند.

وی افزود: برای رفع چالش‌ها باید تدابیری اتخاذ شود و تلاش شود وضعیت اقتصادی مردم خوب شود؛ در این راستا باید دولت کوچک شود.

وی تصریح کرد: برخی از مشکلات کشور ناشی از نقص در اجرا است که البته تقویت قوانین نیز می‌تواند در رفع مشکلات اجرا تأثیرگذار باشد.

در پایان این مراسم ،بهرام‌نیا رئیس بسیج حقوقدان‌های کشور گزارشی از عملکرد این سازمان به رئیس مجلس ارائه کرد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

رییس مجلس

،

رئیس بسیج حقوقدانان کشور

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی