کد خبر : 5219
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی با دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس؛

روز قدس روز افشارگری بزرگ علیه رژیم صهیونیستی است/ مردم این افشاگری را تحقق می بخشند

روز قدس روز افشارگری بزرگ علیه رژیم صهیونیستی است/ مردم این افشاگری را تحقق می بخشند

رئیس مجلس شورای اسلامی روز قدس را روز افشارگری بزرگ علیه رژیم صهیونیستی دانست و گفت: بدون شک مردم این افشاگری را تحقق می بخشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز پنج شنبه (1 تیرماه) با تاکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران، افزود: روز قدس روز بسیار مهم و بزرگی است و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی که امام (ره) پایه گذار و موسس این فکر بود، تلاش کشورهای بزرگ به ویژه غربی ها برآن بود تا به نحوی مساله اسراییل عادی جلوه داده شده و از ذهنیت مسلمانان پاک شود بدان معنا که یک نوع غفلت بر اذهان مسلمانان شکل گیرد زیرا زمانی مساله مبارزه فلسطینیان دچار سایش شد و تئوری های سازش مطرح بود که کشورهای غربی تلاش می کردند عملا پوششی به جنایت های صهیونیست ها داده شود.

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران

 

وی ادامه داد: امام (ره) با ایجاد روز قدس عملا این پرده را کنار زد و با ایجاد یک روشن بینی بین مسلمانان تلاش کردند تا نه تنها نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی غفلت نشود بلکه با گامی رو به جلو، مسایل را روشن تر کنند که از همین مسیر انتفاضه ها به وجود آمد و تئوری سازش دچار نوعی زمین گیری شد.

رئیس قوه مقننه یادآور شد: در شرایط فعلی به جهت رفتاری که آمریکا و رژیم صیهونیستی در پیش گرفت، این مساله جدی تر شده زیرا جریان های تروریستی را مورد حمایت قرار دادند و تروریست ها را به جان کشورهای اسلامی انداختند و عملا کشورهای اسلامی را دچار سایشی از درون کردند.

دکتر لاریجانی تاکید کرد: هرچه انرژی کشورهای اسلامی کاهش یابد به نفع رژیم صیهونیستی است، همچنین آمریکا و برخی کشورهای دیگر به دنبال آن هستند تا کشورهای سست عنصری که در درون خود دچار مشکلاتی هستند را ترغیب کنند تا این کشورها به سمت روابط کاملا شفاف با رژیم صهیونیستی بروندکه این نیز نوعی ضایعه برای کشورهای اسلامی است.

وی افزود: البته ضعف های رژیم صیهونیستی و سپرهایی در مقابل آن وجود دارد اما به هرحال این ضایعات نیز در شرایط فعلی باقی است.

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران

 

رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه روز قدس نوعی افشاگری بزرگ علیه رژیم صیهونیستی است، تصریح کرد: اکنون ما احتیاج به نوعی افشارگری بزرگ داریم زیرا مساله روز قدس تنها در جغرافیای ایران تعریف نمی شود بلکه بسیاری از کشورهای دیگر موضوع را جدی گرفته و آن را پیگیری می کنند تا حدی که وزرای کشورهای اسلامی نیز روز قدس را به عنوان یک روز مهم ثبت کردند.

دکتر لاریجانی یادآور شد: البته هنوز هم برخی کشورها تلاش می کنند که روز قدس جدی گرفته نشود اما با این وجود روز قدس آرام آرام عمومیت و نشر پیدا خواهد کرد و اگر این روز تبدیل به حرکتی بزرگ شود ما یک افشارگری بزرگی علیه اسراییل و استکبار خواهیم داشت و کمک بسیاری به از بین رفتن شگردهای آنها می شود.

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران

 

وی درباره نقش حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: با توجه به نکات مذکور، حضور مردم در راهپیمایی روز قدس می تواند بسیار موثر باشد و مردم این افشارگری را تحقق خواهند داد و ستون هایی که برخی کشورها برای نسیان و فراموشی مسایل جنایت اسراییل دنبال می کردند را از بین خواهد برد.

رئیس قوه مقننه تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار موثر است و کمک زیادی به عظمت مسلمانان و آینده امت اسلامی خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

روز قدس

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی