کد خبر : 5213
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در مراسم افطار با ایتام:

ضرورت برنامه ریزی برای آینده شغلی و تحصیلی افراد تحت پوشش/ بازار نیازمند افراد صاحب فن است

ضرورت برنامه ریزی برای آینده شغلی و تحصیلی افراد تحت پوشش/ بازار نیازمند افراد صاحب فن است

رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم افطار با ایتام بر ضرورت توجه به رشته های فنی و حرفه ای از سوی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تاکید کرد.

سرویس حوزه ریاست یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در دومین روز از ماه مبارک رمضان - یکشنبه 7 خرداد- مراسم افطاری جمعی از ایتام با حضور رییس مجلس شورای اسلامی ، دکتر علی لاریجانی برگزار شد.

رئیس مجلس در این دیدار خطاب به حاضران در جلسه گفت : دیدار با شما از بهترین جلساتی است که در آن حاضر می شویم و صمیمیت  این نشست ها برای انسان جذاب است.

وی با بیان اینکه گرایش عدالت خواهانه مورد توجه همه در کشور است، ادامه داد: گرایش اصلی انقلاب شکوهمند اسلامی عدالت خواهی و رفع محرومیت ها است که از اهداف تشکیل کمیته امداد با فرمان حضرت امام (ره) نیز بود تا افرادی که به نحوی دچار محرومیت هستند، تحت پوشش این نهاد قرار گیرند.

دکتر لاریجانی تاکید کرد: تشکیل سازمان بهزیستی نیز بر اساس تحت پوشش قرار دادن افراد محروم  بود و در این زمینه قانون نیز تدوین شده است.

رئیس قوه مقننه با تاکید بر اینکه باید برای تحصیل، آینده و شغل افراد تحت پوشش کمیته امداد فکر و برنامه ریزی شود، تاکید کرد: در قانون برنامه ششم توسعه این نگاه وجود داشت تا به طبقات نیازمند کمک شود.

وی ادامه داد: شما جوانان خلاقی هستید که استعدادهای خوبی نیز در شما نهفته است و باید برای شما فضای شکل گیری ابتکارات برای دست یابی به مشاغل مناسب ایجاد کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که مقام معظم رهبری بارها بر موضوع حمایت از محرومان تاکید کرده اند، تصریح کرد: مطمئن باشید همه بخش های مختلف در کشور به فکر شما هستند زیرا باور دارند که شما سرمایه کشور هستید و ما نیز به داشتن چنین فرزندانی افتخار می کنیم.

دکتر لاریجانی یادآور شد: شما نیز از این فرصت استفاده کنید و به تحصیل بپردازید زیرا علم را نمی توان از کسی گرفت و با این علم سرمایه درون خود را پرورش دهید؛ همچنین به رشته های فنی و حرفه ای بیشتر توجه کنید تا صاحب فن شوید.

وی گفت: اگر صاحب فن شوید بازار نیز به شما نیاز پیدا خواهد کرد و می توانید مستقل باشید این درحالی است که امروزه در برخی رشته ها دچار انباشت هستیم لذا شغل گیری برای این رشته ها نیز سخت است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ما برای در اختیار گرفتن امکانات و تسهیلات برای شما مصمم هستیم و طی این سال ها کمیته امداد و بهزیستی را تشویق کردیم تا این امکانات را در اختیار شما قرار دهد تا صاحب شغل شوید./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی