کد خبر : 5150
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم صورت گرفت

تقدیر و تشکر دکتر لاریجانی از پرسنل نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر استان قم

تقدیر و تشکر دکتر لاریجانی از پرسنل نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر استان قم

رئیس مجلس شورای اسلامی از زحمات و تلاش های کارکنان نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر استان قم طی ایام نوروز تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی صبح امروز (پنجشنبه 17 فروردین) با روسای اتحادیه های صنفی استان قم دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار روسای اتحادیه های صنفی استان قم از جمله اتحادیه های مرغداران و بنکاداران گزارشی از فعالیت های اتحادیه های خود از جمله پرداخت خسارت های بیماری آنفلوانزای مرغی به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

در ادامه دیدارهای نوروزی رئیس قوه مقننه، زارع رضایی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان قم نیز گزارشی از فعالیت ها و عملکردهای این دانشگاه در سال گذشته و برنامه های سال جاری را طرح کردند.

نوریان مدیرکل سازمان انتقال خون استان قم نیز در دیدار با دکتر علی لاریجانی گزارشی از عملکرد سازمان انتقال خون ارائه کرد که در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم پیگیری تخصیص زمین جهت ساخت ساختمان این سازمان تاکید کرد.

براساس این گزارش در ادامه دیدارهای نوروزی رئیس مجلس شورای اسلامی، پوربافرانی فرمانده راهنمایی و رانندگی استان قم ضمن ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد این سازمان در ایام نوروز گفت: بیش از 2 میلیون نفر در ایام عید وارد شهر شدند که این رقم نشان از رشد ۱۲ درصد مسافران و گردشگران به استان قم نسبت به سال گذشته دارد.

دکتر لاریجانی نیز در این دیدار گفت: از شما و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی چه در بخش انتظامی و چه در بخش راهنمایی و رانندگی که برای تامین امنیت و ایجاد شرایط مناسب جهت تسهیل در رفت و آمد هموطنانمان به استان قم، زحمت می کشید، تشکر می کنم.

مختاریان مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان قم نیز در دیدار خود با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارش عملکرد و برنامه های این صندوق از پرداخت ۱۰ میلیارد وام اشتغال خبر داد.

دکتر لاریجانی نیز در این دیدار گفت: ضروری است که وام های بیشتری به روستاها و بخش ها داده شود تا از مهاجرت جلوگیری شود.

در ادامه حسینی رئیس و برخی اعضای اتاق تعاون استان قم  با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گزارشی از عملکرد این اتاق به دکتر لاریجانی ارائه کردند.

دکتر لاریجانی در این دیدار بر حمایت از بخش های تعاونی تاکید کرد.

ریاضی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم نیز در دیدار خود با رئیس قوه مقننه، گزارشی درخصوص میزان تخلفات در ۹۵ و ایام عید و عملکرد سازمان متبوعش در برخورد با متخلفان ارائه کرد.

محمد گلفشان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم نیز گزارشی از عملکرد نوروزی و نیز برنامه های پیش رو برای توسعه مراکز و امکانات این سازمان در آینده تقدیم رئیس مجلس شورای اسلامی کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار گفت: پرسنل جمعیت هلال احمر، افرادی خدوم و زحمتکش هستند که خدماتشان در همه جا دیده می شود، جا دارد از کارکنان زحمتکش این سازمان تشکر و قدردانی کنم.

سیداحمد حسینی مدیرکل حفظ آثار انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم نیز در دیدار نوروزی خود با دکتر لاریجانی گزارشی از عملکرد این نهاد، وضعیت پروژه موزه دفاع مقدس و اقدامات فرهنگی و هنری در حوزه دفاع مقدس به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

در ادامه دیدارهای نوروزی دکتر لاریجانی با مسئولان استان قم، رحمن بیرانوند مدیرکل اداره کل پست این استان نیز گزارشی از عملکرد سازمان متبوعش تقدیم رئیس مجلس شورای اسلامی کرد.

همچنین خاکی رئیس اتاق بازرگانی استان قم نیز گزارش عملکرد سال ۹۵ و برنامه های این اتاق برای حمایت از تولید و اشتعال در ۹۶ را به دکتر لاریجانی ارائه داد.

سیدمجتبی موسوی مدیرکل بیمه تامین اجتماعی استان قم نیز در دیدار خود با رئیس قوه مقننه، گزارشی از عملکرد این سازمان از جمله پرداخت حق بازنشستگی به بازنشستگان تامین اجتماعی تقدیم دکتر لاریجانی کرد.

آقاجانی رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قم نیز ضمن دیدار نوروزی خود با دکتر لاریجانی گزارشی درباره روند صادرات، مشکلات پیش روی تولید و قیمت تمام شده صادرات تقدیم رئیس مجلس شورای اسلامی کرد.

فقیه زاده رئیس جهاد دانشگاهی استان قم نیز در دیدار خود با رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد این سازمان به دکتر لاریجانی ارائه کرد.

در ادامه رضا سلیقه مدیرکل بهزیستی استان قم نیز ضمن دیدار با رئیس نهاد قانونگذاری گزارشی از برنامه های این سازمان در سال گذشته و سال جاری تقدیم دکتر لاریجانی کرد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی