کد خبر : 5112
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران در سمنان؛

گزارش مجلس در خصوص اقتصاد مقاومتی به زودی ارائه می شود/ تحقق اقتصاد مقاومتی باید در اولویت تمامی کارها قرار گیرد

گزارش مجلس در خصوص اقتصاد مقاومتی به زودی ارائه می شود/ تحقق اقتصاد مقاومتی باید در اولویت تمامی کارها قرار گیرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس توجه خاصی به اقتصاد مقاومتی و توسعه ملی دارد، گفت: به زودی مجلس گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اقتصاد مقاومتی ارائه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترعلی لاریجانی عصر امروز (چهارشنبه، 18 اسفند ماه) در بدو ورود به استان سمنان در جمع خبرنگاران به دلایل حضور خود در این استان اشاره کرد و گفت: برای حضور در یادواره شهدا و برگزاری جلسه با مسئولان در شورای اداری به سمنان سفر کرده‌ام.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون که لایحه برنامه ششم و بودجه سال 96 تصویب شده فرصت مناسبی است که وضعیت بودجه استان‌ها را بررسی کنیم چرا که طبق قانون 30 درصد از بودجه باید به استان‌ها تعلق بگیرد که این موضوع در شورای اداری استان سمنان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و تلاش می‌کنیم این بودجه تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه استان سمنان دارای ظرفیت‌های بالای تولیدی، صنعتی و معدنی است، افزود: باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرده و آنها را به منصه ظهور رساند.

وی با بیان اینکه اکنون چیزی مهمتر از جنبش اقتصادی برای ایران نیست، اضافه کرد: باید تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت تمامی کارها قرار گیرد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه مجلس توجه خاصی به اقتصاد مقاومتی و توسعه ملی دارد، گفت: به زودی مجلس گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اقتصاد مقاومتی ارائه خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه مجریه نیز در زمینه اقتصاد مقاومتی اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی باید این موضوع را جدی گرفت و این مسیر را ادامه داد./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی