کد خبر : 5085
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس زیمبابوه:

فلسطین به یک کشور تمام عیار و باثبات تبدیل خواهد شد

فلسطین به یک کشور تمام عیار و باثبات تبدیل خواهد شد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حرف های شما در اجلاس بسیار دلگرم کننده بود و همانگونه که در آنجا نیز اشاره کردید مسئله فلسطین خیلی پیچیده است و همه کشورها دارد.

سرویس سیاسیچهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۸

فلسطین به یک کشور تمام عیار و باثبات تبدیل خواهد شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 4 اسفندماه) در دیدار با فرانسیس مولیندا رئیس مجلس زیمبابوه اظهار داشت: برخی از کشورهای اسلامی پولدار هستند اما حاضر به کمک به مردم مظلوم فلسطین نیستند.

دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوه
دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوه
دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوه
دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوه
 

رئیس مجلس زیمبابوه نیز در این دیدار اظهار داشت: ما در پارلمان کشورمان به این امر آگاه هستیم که جمهوری اسلامی ایران یک نقش رهبریت گونه در حل بحران های منطقه ای دارد و امیدواریم که این نقش همچنان ادامه داشته باشد و ایران به گفتگوهای خود در سطح بین المللی ادامه دهد.دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوه

وی خاطرنشان کرد: ما این اطمینان را می دهیم که به حمایت از انتفاضه فلسطین ادامه خواهیم داد و از رسیدن به یک راه حل پایدار دفاع خواهیم کرد تا فلسطین به یک کشور تمام عیار و تثبیت شده تبدیل شود.

فرانسیس مولیندا تصریح کرد: باید بعد از تصویب قطعنامه این اجلاس، پارلمان ها با یکدیگر ارتباط داشته باشند تا ببینند تا چه حد به مفاد این قطعنامه عمل کرده ایم و آن را از روی کاغذ به مرحله عمل آوردیم.

گفتنی است در ادامه دیدارها، نایب رئیس مجلس ملی نیجر نیز با دکتر علی لاریجانیدیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس زیمبابوهدیدار و گفتگو کرد.

نایب رئیس مجلس ملی نیجر ضمن دفاع از آرمان های فلسطین اظهار داشت: که کشورش از مردم فلسطین دفاع کرده و بر روی این مسئله بسیار حساس است.

وی پیشنهاد کرد یک کمیته برای پیگیری مصوبات این ا جلاس تشکیل شود و کشورهای شرکت کننده در اجلاس از طریق پارلمان صدای مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی