کد خبر : 5084
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس مالی:

برخی از کشورها نمی خواهند به نیازهای واقعی جوامع اسلامی توجه کنند

برخی از کشورها نمی خواهند به نیازهای واقعی جوامع اسلامی توجه کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از کشورها نمی خواهند به نیازهای واقعی کشورهای اسلامی توجه کنند و در فضای دیگری به سر می برند.

دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 4 اسفندماه) در دیدار با ایساکا سیدیبه رئیس مجلس مالی اظهار داشت: کشور مالی همیشه یک کشور دوست بوده است و ما بر روی دوستی شما همیشه حساب کرده ایم.

دیدار رئیس مجلس مالی با دکتر علی لاریجانی

 

وی تصریح کرد: آنچه در میان کشورها اهمیت دارد روابط انسانی و برادرانه است و امیدواریم که همه کشورها در این راه گام بردارند.

دکتر لاریجانی همچنین از رئیس مجلس مالی به دلیل برگزاری شایسته اجلاس بین المجالس تقدیر و تشکر کرد.

دیدار رئیس مجلس مالی با دکتر علی لاریجانی

 

در ادامه این دیدار رئیس مجلس مالی ضمن ابراز خرسندی از سفر به ایران گفت: ما اعتقاد و اعتماد زیادی به جمهوری اسلامی ایران داریم و همیشه کشور ایران را به عنوان یک کشور قدرتمند و موثر می شناسیم.

وی افزود: در مورد اجلاس بین المجالس هم که بدان اشاره داشتید باید بگویم که ما با مشکلات فراوانی روبرو بودیم و حضور شما در این اجلاس بسیاری از مسائل ما را مرتفع کرد.

دیدار رئیس مجلس مالی با دکتر علی لاریجانی

 

گفتنی است در ادامه دیدار های رئیس مجلس شورای اسلامی دیدارهایی با چند تن از نمایندگان مجلس غنا انجام شد.

نمایندگان این کشور ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین اظهار داشتند که همیشه در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهند ماند و سیاست های ایران را در این زمینه حمایت خواهند کرد آنان همچنین از تمامی کشورهای اسلامی و عربی خواستند که با یکدیگر اتحاد داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی