کد خبر : 5081
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس اردن؛

بهم ریختگی منطقه ای به نفع اسرائیل است/رئیس مجلس اردن: امروز نیازمند تشریک مساعی کشورهای منطقه در حل بحران ها هستیم

بهم ریختگی منطقه ای به نفع اسرائیل است/رئیس مجلس اردن: امروز نیازمند تشریک مساعی کشورهای منطقه در حل بحران ها هستیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مساله انتفاضه خیلی مهم است، آن هم در شرایطی که اسرائیلی ها علنا گفته اند از تروریسم حمایت می کنند.

دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه، 4 اسفندماه) در حاشیه برگزاری ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در دیدار با سید عاطف الطراوه رئیس مجلس اردن گفت: ما در عراق کمک کردیم که تروریست ها به عقب رانده شوند و امیدواریم که همه کشورها در این راه گام برداشته و جلوی گسترش و نفوذ تروریست ها را بگیرند.

دیدار  رئیس مجلس اردن با دکتر علی لاریجانی

 

وی خاطرنشان کرد: برخی از کشورها به دنبال ایجاد ایران هراسی در منطقه هستند و این مسئله راحتی به برخی از کشورهای خلیج فارس تزریق کرده اند در حالیکه جمهوری اسلامی ایران در سال های متمادی ثابت کرده است که حامی آنان بوده و هیچگاه با دشمنان آنان همدست نشده است.

دیدار  رئیس مجلس اردن با دکتر علی لاریجانی

 

دکتر لاریجانی در پایان تصریح کرد: ما به دنبال آرامش و امنیت در منطقه هستیم و امیدواریم که سایر کشورهای منطقه هم با چشمانی باز به مسائل بنگرند و تحت تاثیر کشورهایی که اهدافشان برای همگان روشن است، نباشند.

در ادامه این دیدار رئیس مجلس اردن گفت: از برگزاری خوب کنفرانس تشکر می کنم، این کنفرانس فرصتی بود تا ما دوباره اعلام کنیم که در کنار جبهه حق و فلسطین ایستاده ایم.

وی افزود: علی رغم شرایطی که کشور اردن با آن درگیر است اما مساله فلسطین برای ما اولویت دارد و این پیامی بوده که از طرف خاندان هاشمی نسل به نسل منتقل شده است.

سید عاطف الطراوه اظهار داشت: پیامدها و مسایلی که امروزه در منطقه شاهد آن هستیم، نتیجه تلاش هایی است که رژیم اشغالگر قدس در جهت بحران آفرینی داشته است.

دیدار  رئیس مجلس اردن با دکتر علی لاریجانی

 

وی تصریح کرد: امروز نیازمند تشریک مساعی کشورهای منطقه و همسایه در رویارویی با این بحران ها هستیم.

رئیس مجلس اردن تاکید کرد: بین کشورهای اسلامی دو وجه اشتراک وجود دارد، یکی دفاع از اسلام و دیگری مقابله با دشمن واحد خود.

وی ضمن تشکر از نقش مثبت ایران در منطقه گفت: شما نقش مهمی در عراق داشته اید و امید است که بتوانید در سوریه هم موفق شوید و ما به عنوان مسئولین پارلمان می توانیم در این زمینه ها همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته باشیم.

رئیس مجلس اردن در ادامه گفت: من حامل پیام از سوی پادشاه کشورم برای ایجاد تشریک مساعی در حل مسائل مختلف در منطقه هستم و امیدوارم که در جنگ علیه تروریسم بتوانیم از اسلام و مسلمانان و تهمت هایی که بدان ها زده می شود، حمایت کنیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی