کد خبر : 5056
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

از سوی جریان های افراطی در قم

بازتاب/ دیشب تخریب ها علیه لاریجانی به اوج رسید

بازتاب/ دیشب تخریب ها علیه لاریجانی به اوج رسید

در حالی که این شب نامه ها و سی دی های تخریبی با برخورد شهروندان قمی رو به رو شد، به شماره های همراه اول و ایرانسل پیامک هایی ارسال شده با این مضمون که لاریجانی از کاندیداتوری انصراف داده است!

 به گزارش خبرنگار بازتاب امروز از قم، شب نامه، پیامک و سی دی های توهین آمیز نسبت به علی لاریجانی در بخش های مختلف شهر قم سبب شد تا فاز تخریب علیه رئیس مجلس توسط برخی نیروهای تندرو در قم از غروب روز پنج شنبه وارد مرحله جدیدی شود.

در حالی که این شب نامه ها و سی دی های تخریبی علیه لاریجانی با برخورد شهروندان قمی و بی اعتنایی به آنها رو به رو شد، اما به شماره های همراه اول و ایرانسل پیامک هایی ارسال شده با این مضمون که لاریجانی از کاندیداتوری انصراف داده است.

هر چند در این باره هم شهروندان قمی با علم به موج تخریب های ایجاد شده از سوی چهره های تندرو علیه لاریجانی به این شیوه های تخریبی بی اعتنا هستند، اما از تلاش دو جریان مشخص برای تخریب لاریجانی کاسته نشده است.

یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی لاریجانی در قم در گفت و گو با بازتاب امروز تاکید کرد مردم قم پاسخ بی اخلاقی های این جریان افراطی را خواهند داد.

لاریجانی در دوره گذشته، به عنوان رای اول قم توانست آرای حدود 65 درصد واجدین شرایط در قم را به دست بیاورد. با توجه به عملکرد وی در یک دوره مجلس هشتم، رقبای تندروی وی درصدد هستند تا با انواع تخریب ها، سبب شوند تا از آرای وی در این دوره کم شود تا بتوانند در تعیین رئیس آینده مجلس نهم، از این امر به نفع فرد مورد نظر خود استفاده کنند.

کلید واژه :

دکتر لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی