کد خبر : 5056
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

از سوی جریان های افراطی در قم

بازتاب/ دیشب تخریب ها علیه لاریجانی به اوج رسید

بازتاب/ دیشب تخریب ها علیه لاریجانی به اوج رسید

در حالی که این شب نامه ها و سی دی های تخریبی با برخورد شهروندان قمی رو به رو شد، به شماره های همراه اول و ایرانسل پیامک هایی ارسال شده با این مضمون که لاریجانی از کاندیداتوری انصراف داده است!

 به گزارش خبرنگار بازتاب امروز از قم، شب نامه، پیامک و سی دی های توهین آمیز نسبت به علی لاریجانی در بخش های مختلف شهر قم سبب شد تا فاز تخریب علیه رئیس مجلس توسط برخی نیروهای تندرو در قم از غروب روز پنج شنبه وارد مرحله جدیدی شود.

در حالی که این شب نامه ها و سی دی های تخریبی علیه لاریجانی با برخورد شهروندان قمی و بی اعتنایی به آنها رو به رو شد، اما به شماره های همراه اول و ایرانسل پیامک هایی ارسال شده با این مضمون که لاریجانی از کاندیداتوری انصراف داده است.

هر چند در این باره هم شهروندان قمی با علم به موج تخریب های ایجاد شده از سوی چهره های تندرو علیه لاریجانی به این شیوه های تخریبی بی اعتنا هستند، اما از تلاش دو جریان مشخص برای تخریب لاریجانی کاسته نشده است.

یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی لاریجانی در قم در گفت و گو با بازتاب امروز تاکید کرد مردم قم پاسخ بی اخلاقی های این جریان افراطی را خواهند داد.

لاریجانی در دوره گذشته، به عنوان رای اول قم توانست آرای حدود 65 درصد واجدین شرایط در قم را به دست بیاورد. با توجه به عملکرد وی در یک دوره مجلس هشتم، رقبای تندروی وی درصدد هستند تا با انواع تخریب ها، سبب شوند تا از آرای وی در این دوره کم شود تا بتوانند در تعیین رئیس آینده مجلس نهم، از این امر به نفع فرد مورد نظر خود استفاده کنند.

کلید واژه :

دکتر لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی