کد خبر : 5041
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خبرآنلاین: این مجاهدت ملی امانتی مسئولیت​آور برای منتخبان ملت است

خبرآنلاین: این مجاهدت ملی امانتی مسئولیت​آور برای منتخبان ملت است

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی از حماسه آفرینی مردم در انتخابات مجلس نهم تقدیر کرد.

متن پيام بدين شرح است:
 

                                                                      بسم الله الرحمن الرحيم
بار ديگر چشمان جهانيان نظاره‌گر عظمت و غرور ملت قهرمان ايران شد. گام‌هاي راسخ مردان و زنان، پيران و جوانان با هر رنگ، لهجه و زبان، ايستاده در صف‌هاي طولاني شعب اخذ راي، پاسخ عملي اين ملت سرافراز به بدخواهان و دشمنان کوردل نظام بود.


آنچه در روز جمعه دوازدهم اسفندماه روي داد، برگ زرين ديگري از سند افتخارات مردم غيور ايران بود که با درک شرايط و اهميت نقش خويش در پيشرفت و آباداني کشور، به پاي صندوق‌هاي راي آمدند.

دشمنان از مدت‌ها قبل با ايجاد جنگ رواني و شايعه پراکني‌هاي گسترده تلاش کردند تا در اراده محکم و سترگ اين ملت بزرگ خلل وارد آورند و آنان را از خلق اين حماسه بزرگ، مايوس و يا منصرف سازند، اما نقشه‌هايشان همچون گذشته با مشت آهنين مردم اين سرزمين، نقش بر آب گرديد و برگ ديگري از ذلت و خفت را به دفترچه آرزوها و اميال برباد رفته‌شان افزود.

هم‌چنين شايسته است که از بيانات، رهنمودها و روشنگري‌هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي در ترسيم مسير نظام و هدايت ملت براي خلق اين حماسه عظيم تجليل کنم که بي‌شک جايگاه بي‌بديل ايشان نقش ممتاز و تعيين کننده‌اي در حضور مردم در صحنه‌هاي انقلاب و نظام داشته است.
سلام و درود خداوند بر اين ملت بزرگ، رحمت الهي بر اين مردم قهرمان و شورآفرين، خجسته باد اين پيروزي درخشان، توفيق خداوند نثار تمام مردان و زنان اين کشور که با هيچ زباني نمي‌توان از عظمت و شکوه‌شان تجليل کرد و تنها مي‌بايست در برابر اين لطف بيکران، سر تعظيم فرود آورد.

ملت سرافراز ايران با حضور چشمگير و گسترده خود در انتخابات مجلس نهم بار ديگر به صيانت از مرزهاي اعتقادي و آرماني خويش برخاست و صلابت و استحکام نظام اسلامي را گواهي داد. اين حماسه تاريخي و اين مجاهدت ملي امانتي بزرگ و مسئوليت‌آور را به منتخبان ملت مي‌سپارد که اميد است آن را با توکل به خداوند متعال و اهتمام مجدانه و پيگير در ايفاي وظايف نمايندگي پاس دارند.

اينجانب ضمن تبريک و آرزوي توفيق براي کليه منتخبان ملت در مجلس نهم، اميد دارم که نمايندگان عزيز، حداکثر توان خود را براي اعتلاي اسلام، خدمت به ملت بزرگوار ايران و گره گشايي از مشکلات مردم به کار گيرند، هم‌چنين براي همه کساني که به عنوان نامزدهاي انتخاباتي در اين صحنه حضور يافتند، اما راي لازم را براي ورود به مجلس کسب نکردند، آرزوي توفيق، سربلندي و خدمت در ديگر سنگرها را دارم.
به همه برادران و خواهران يادآور مي‌شوم که دوران رقابت‌هاي انتخاباتي پايان يافته است، بايد رقابت‌ها را کنار گذاشت، دست دوستي و برادري به يکديگر داد و کمر به همت مضاعف براي خدمت به ملت شريف بست.

هم‌چنين لازم مي‌دانم از شوراي نگهبان، وزارت کشور، نيروهاي امنيتي و انتظامي، رسانه‌هاي گروهي و بويژه صداوسيما و همه دست اندرکاران انتخابات تقدير و تشکر کرده و توفيق روزافزون ايشان را از خداوند متعال مسالت نمايم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی