کد خبر : 5039
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور گسترده و شورآفرین مردم قم در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از حضور گسترده و چشمگیر مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس تقدیر و تشکر کرد؛ متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مردم شریف و انقلابی استان قم

از اینکه بار دیگر خدمتگزار خویش را با پشتوانه قوی رأی خود مورد حمایت قرار دادید صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم در ظل عنایات الهی و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید توفیق خدمت صادقانه به ملت به‌ویژه شما عزیزان استان قم که پیشرو در انقلاب بوده‌اید، نصیبم شود و از این طریق دین خود را به گوشه‌ای از الطاف و مراحم شما تحقق بخشم.

لازم می‌دانم ازمراجع بزرگوار عظام تقلید و جامعه مدرسین و فضلا و دانشمندان اسلامی و همه صنوف محترم که اینجانب را مورد عنایت خویش قرار دادند تشکر نمایم.

همچنین از مسئولان اجرایی و نظارت و همه صحنه‌گردانان انتخابات در استان قم که با تلاش خود زمینه‌ساز حضور چشمگیر مردم عزیز گردیدند، سپاسگزارم.

اینک که مرحله نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور قدرتمند مردم سرافراز به پایان رسیده است و نتایج آن پشتوانه‌ای قوی برای ملت گردید و در استان قم نیز نتایج انتخابات مشخص شده است، قدردانی از همت بلند مردم عزیز در وحدت صفوف برای حل مشکل کشور است و امید است همه فعالان سیاسی همدلی پیشه خود نمایند که رستگاری امت در گرو آن است؛ برای همه کاندیداهای انتخابات ، چه کسانی که موفق شدند و با حضورشان در صحنه انتخابات شورآفرینی انتخابات را افزون نمود آرزوی توفیق می‌نمایم.

بنده خدا- علی لاریجانی

 

کلید واژه :

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی