کد خبر : 5039
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور گسترده و شورآفرین مردم قم در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از حضور گسترده و چشمگیر مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس تقدیر و تشکر کرد؛ متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مردم شریف و انقلابی استان قم

از اینکه بار دیگر خدمتگزار خویش را با پشتوانه قوی رأی خود مورد حمایت قرار دادید صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم در ظل عنایات الهی و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید توفیق خدمت صادقانه به ملت به‌ویژه شما عزیزان استان قم که پیشرو در انقلاب بوده‌اید، نصیبم شود و از این طریق دین خود را به گوشه‌ای از الطاف و مراحم شما تحقق بخشم.

لازم می‌دانم ازمراجع بزرگوار عظام تقلید و جامعه مدرسین و فضلا و دانشمندان اسلامی و همه صنوف محترم که اینجانب را مورد عنایت خویش قرار دادند تشکر نمایم.

همچنین از مسئولان اجرایی و نظارت و همه صحنه‌گردانان انتخابات در استان قم که با تلاش خود زمینه‌ساز حضور چشمگیر مردم عزیز گردیدند، سپاسگزارم.

اینک که مرحله نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور قدرتمند مردم سرافراز به پایان رسیده است و نتایج آن پشتوانه‌ای قوی برای ملت گردید و در استان قم نیز نتایج انتخابات مشخص شده است، قدردانی از همت بلند مردم عزیز در وحدت صفوف برای حل مشکل کشور است و امید است همه فعالان سیاسی همدلی پیشه خود نمایند که رستگاری امت در گرو آن است؛ برای همه کاندیداهای انتخابات ، چه کسانی که موفق شدند و با حضورشان در صحنه انتخابات شورآفرینی انتخابات را افزون نمود آرزوی توفیق می‌نمایم.

بنده خدا- علی لاریجانی

 

کلید واژه :

پیام دکتر علی لاریجانی به مردم شهید پرور و انقلابی استان قم

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی