کد خبر : 4966
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/هيئت‌رئيسه مجلس، مسئوليتي در قبال سوال از رئيس جمهور ندارد

باشگاه خبرنگاران/هيئت‌رئيسه مجلس، مسئوليتي در قبال سوال از رئيس جمهور ندارد

رئيس مجلس گفت: سؤالات دهگانه نمايندگان از رئيس جمهور با امضاي سؤال‌كنندگان به هيأت رئيسه تقديم شد و هر يك از سؤال‌كنندگان كه بخشي از سؤالات را قبول نداشتند مي‌توانستند طرح را امضا نكنند و هيأت رئيسه از اين حيث مسئوليتي ندارد.

به گزارش خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران علي لاريجاني رييس قوه مقننه در پاسخ به تذكر حميدرضا رسايي گفت: من نمي‌دانم موضوع صحبتهاي شما مرتبط با كدام موضوع است، در نامه‌اي كه به هيأت رئيسه نوشته شده تمامي اين 10 سؤال ذكر شده و سؤال‌كنندگان نيز آن را امضاء كرده‌اند و اگر تعدادي از سؤال‌كنندگان بخشي از سؤالات را قبول نداشتند نبايد آن را امضا مي‌كردند.

وي در ادامه افزود: چنين ايرادي به هيأت رئيسه وارد نيست و قانون نيز رعايت شده، مضمون بيشتر سؤالات تخلف از قانون بوده و سؤالات از اين حيث وحدت داشته و بندهايي دارد.

رئيس مجلس اظهار داشت: در پاسخي هم كه معاون رئيس جمهور به سؤالات داد اين موضوع به وي گفته شد و در مجموع اشكالي در اين زمينه ديده نمي‌شود.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی