کد خبر : 4937
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ صد بار ديگر هم عليه ما قطعنامه صادر كنند پاي آرمان فلسطين ايستاده ايم

باشگاه خبرنگاران/ صد بار ديگر هم عليه ما قطعنامه صادر كنند پاي آرمان فلسطين ايستاده ايم

رئيس مجلس شوراي اسلامي با محکوم کردن سياست‌ امريکا در منطقه و تأکيد بر پافشاري جمهوري اسلامي ايران بر موضع خود در دفاع از فلسطين گفت: ما به عنوان ايران هم نمي‌توانيم از مسئله فلسطين صرف نظر کنيم.


به گزارش حوزه پارلمان باشگاه خبرنگاران؛ علي لاريجاني در جمع اعضاي شاخه آسيايي کاروان «به‌سوي بيت‌المقدس» که در تالار مدرس مجلس شوراي اسلامي برگزار شد اظهارداشت: اگر صد بار ديگر هم عليه ما قطعنامه صادر کنند پاي آرمان فلسطين ايستاده‌ايم.
 

وي اضافه کرد: مردم فلسطين حقوقي دارند که غرب و امريکا به جاي شناختن آن مي‌خواهند بر روي آن خاک بپاشند تا آن را نبينند، اما نمي‌توانند چراکه نمي‌توانند صورت مسئله را پاک کنند.
 

رئيس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به ياوه‌گويي‌هاي رژيم صهيونيستي و با بيان اينکه ملت ايران در شرايط سخت‌تر از تحريم و صدور قطعنامه نيز ايستادگي کرده است تصريح كرد: از ابتداي انقلاب براي ما ماجراسازي کردند، جنگ به راه انداختند و موضوع هسته‌اي را پيش کشيدند و گاهي نيز درباره حقوق بشر پرونده‌سازي کردند.
 

وي با بيان اينکه ايران کشوري دموکراتيک است و همه بخش‌هاي آن با رأي ملت انتخاب مي شوند گفت: به ما مي‌گويند شما مشکل حقوق بشر داريد، در حالي که از کشورهاي مرتجع منطقه که دوستان دست‌نشانده خودشان هستند هيچ ايرادي نمي‌گيرند، اما به ايران که براي مثال، زنان بيشترين سهم را در جامعه بر عهده دارند انگ حقوق بشري مي‌زنند.
 

رئيس مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: چندي پيش گروهي از خبرنگاران به ايران آمده بودند و مي‌گفتند چرا شما موضوع همجنس‌بازي را نمي پذيريد که من به آنها گفتم ما مسلکاً کار شما را قبول نداريم اين يک روش حيواني و خروج از انسانيت است.
 

لاريجاني خطاب به حقوق بشر غربي گفت: شما محکوميد که اين روش‌هاي حيواني را در دنيا باب مي‌کنيد، دنياي امروز با همين روش‌ها به قهقرا مي‌رود اما شما به دنبال تحميل آن به ديگر کشورها هستيد.
 

وي خاطرنشان كرد: مسلمانان آبديده شده‌اند و روش‌هاي مختلف را آزموده‌اند و ديگر دچار فريبکاري‌هاي غرب نمي‌شوند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  حرکت تروریست‌های مهاجر به سمت لیبی و افغانستان/ مسائل یمن از طریق سیاسی حل می شود،نه لشکرکشی/دوران توسعه گرایی در آسیا آغاز شده است

  احتمال بروز مشکلات امنیتی ازسوی تروریست‌های مهاجر شکست‌خورده در سوریه/ اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان

  طراحی مجمع مجالس آسیایی در راستای صلح و توسعه بود/ افزایش هوشیاری و صراحت کشورهای منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا

  تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با تروریسم

  دکتر لاریجانی وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد

  بدرقه دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توسط معاون استاندار استانبول

  ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود/ ضرورت استفاده از نیروهای مردمی با انگیزه برای مقابله با تروریسم در افغانستان

  باقیمانده تروریست‌ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند/ ضرورت تقویت همکار‌ی‌های امنیتی میان ایران و روسیه

  ضرورت افزایش روابط اقتصادی به‌دنبال گسترش روابط سیاسی میان ایران و کامبوج

  ظرفیت افزایش سطح تجارت ایران و ترکیه به ۳۰ میلیارد دلار/ لطمات جدی به داعش وارد شد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی