کد خبر : 4867
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ مسئولان دقت کنند بخش تولید به وضعیت صنعت و کشاورزی دچار نشود

مهر/ مسئولان دقت کنند بخش تولید به وضعیت صنعت و کشاورزی دچار نشود

قم - خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی نجات کشور را در تقویت تولیدات داخلی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی ظهر پنج شنبه در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با بیان اینکه نجات کشور در تقویت تولیدات داخلی است افزود: مسئولان باید دقت کنند تا بخش‌های تولیدی همچون صنعت، کشاورزی و امور دامی لطمه‌ای نخورد.

وی عنوان کرد: در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها به بخش‌های تولیدی همانند صنعت کمک آنچنانی نشد و این بخش‌ها با رکود مواجه شدند.

مشکل تأمین مواد اولیه برای بخش‌های صنعتی نداریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم نیز در این دیدار با بیان اینکه هم اکنون مشکل تامین مواد اولیه برای بخش‌های صنعتی نداریم، افزود: قبل از بالا رفتن قمیت ارز تجهیزات، مواد اولیه و ماشین آلاتی برای واحد‌های صنعتی خردیداری شد که هم اکنون برای ترخیص با مشکل ارزی مواجه هستند.

یونس عالی‌پور تأکید کرد: برای تحقق شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب، سال حمایت از تولید ملی نامگذاری شده مراکز صنعتی نیازمند حمایت‌های تسهیلاتی از سوی بانک‌ها هستند تا این شعار عملی شود.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی