کد خبر : 4864
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

با صدور پیام‌های جداگانه‌ای؛

فارس/ لاریجانی درگذشت حجت‌الاسلام بخشایشی و مادر شهید تندگویان را تسلیت گفت

فارس/  لاریجانی درگذشت حجت‌الاسلام بخشایشی و مادر شهید تندگویان را تسلیت گفت

رئیس مجلس با صدور پیام‌های جداگانه تسلیت، درگذشت مادر شهید تندگویان و حجت‌الاسلام عقیقی بخشایشی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس: لاریجانی درگذشت حجت‌الاسلام بخشایشی و مادر شهید تندگویان را تسلیت گفت

به گزارش گروه مجلس خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی رحلت پژوهشگر و مفسر قرآن "دکتر عبدالرحیم حجت‌الاسلام عقیقی بخشایشی" و مادر شهید تندگویان "اشرف‌السادات مینونشان" را با صدور پیام‌های جداگانه‌ای تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت رئیس مجلس به مناسبت رحلت مادر شهید تندگویان به شرح ذیل است:

در گذشت بانوی صبور و گرانقدر، مرحومه "اشرف‌السادات مینونشان" مادر مکرمه شهید محمد جواد تندگویان وزیر نفت دوران دفاع مقدس موجب تأسف گردید.

آن مادر گرامی در دامان پر مهر خود فرزندان شایسته‌ای را تربیت کرده بود و سال‌ها در غم هجران فرزند رشیدش صبر و شکیبایی از خود نشان داد و سرانجام در جوار آن شهید سرافراز آرام گرفت.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گذشت آن مادر گرامی را تسلیت گفته، برای آن مرحومه رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

متن پیام تسلیت لاریجانی به مناسبت درگذشت ححجت‌الاسلام عقیقی بخشایشی بدین شرح است:

درگذشت نویسنده، مترجم، مفسر قرآن و پزوهشگر ارزشمند حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبدالرحیم عقیقی بخشایشی موجب تأسف و تأثیر گردید.

ایشان از برجستگان عرصه فرهنگی کشور به ویژه در حوزه معارف علوم دینی و اسلامی بودند که در طول سال‌های عمر خود آثار ارزشمندی با موضوعات تفسیر قرآن و تاریخ اسلام را بر جای گذاشتند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارتحال این عامل روحانی را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، روحانیت معظم، حوزه‌های شریف علمیه و بیت مکرم آن مرحوم تسلیت گفته برای روح بلند ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگان خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی