کد خبر : 4838
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ جلسه کمیسیون تلفیق با حضور لاریجانی

مهر/ جلسه کمیسیون تلفیق با حضور لاریجانی

در پی رد کلیات لایحه بودجه 91 در جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق ، این کمیسیون بار دیگر صبح امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه داد تا امکان بررسی مجدد کلیات لایحه بودجه به رای گذاشته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته کلیات لایحه بودجه سال 91 در کمیسیون تلفیق بودجه رد شد تا برای رای گیری به صحن علنی مجلس فرستاده شود.

بنا بر این گزارش در پی عدم تصویب کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق، یک سوم نمایندگان حاضر در جلسه این کمیسیون در خواست رای گیری مجدد کلیات را مطرح کردند.

عباسعلی نورا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با بیان اینکه کمیسیون تلفیق بودجه در ابتدای هر دوره برای خود آیین نامه ای تدوین کرده و به تصویب نمایندگان می رساند، اظهار داشت: بر اساس آیین نامه امسال کمیسیون، در صورتی که کلیات بودجه رای مورد نیاز را کسب نکرد با درخواست یک سوم حاضران می توان رای گیری مجدد انجام داد.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی افزود: شرط تصویب امکان بررسی مجدد کلیات بودجه دراین مرحله از رای گیری رای مثبت  سه چهارم حاضران جلسه است.

وی افزود: در صورت رای مثبت سه چهارم نمایندگان به رای گیری مجدد کلیات ، این اقدام انجام می شود و در غیر این صورت  لایحه بودجه برای رای گیری به صحن مجلس می رود. در صورت رد این لایحه در صحن علنی مجلس، دولت باید لایحه جدیدی را برای بودجه  ارائه دهد.

ابراهیم عزیزی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز در جلسه امروز کمیسیون حضور دارد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی