کد خبر : 4816
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: بررسی بودجه مسیر همواری دارد

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: بررسی بودجه مسیر همواری دارد

 رئیس مجلس شورای اسلامی بر روند هموار بررسی لایحه بودجه سالجاری در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبر داد.

آقای علی لاریجانی عصرامروز در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به تصویب کلیات لایحه بودجه درکمیسیون تلفیق گفت:کمیسیون تلفیق براساس بررسی هایی که کمیسیون های تخصصی انجام دادند کار خود را آغاز کرد که در این زمینه از نظر بخش های نظارتی و مرکز پژوهش ها استفاده می کند تا بودجه را به نحو احسن مورد بررسی قرار دهد.


وی همچنین با اشاره به اینکه کمیسیون تلفیق در بررسی لایحه بودجه مسیر همواری را دنبال می کند، ابراز امیدواری کرد: اگر اعضای کمیسیون تلفیق  اشکالاتی را بر کلیات بودجه دارند در زمان بررسی اقدام به رفع آن کنند تا در اردیبهشت ماه موفق شویم کار بررسی نهایی بودجه در صحن علنی مجلس به پایان ببریم.


رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به ردکلیات لایحه بودجه در جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق و تصویب آن در جلسه امروز گفت: رد لایحه بودجه عجیب نیست و ممکن است در کمیسیون تلفیق اولین بار اتفاق افتاده باشد ولی نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق براساس برداشتی که از لایحه بودجه داشتند و اشکالاتی که می دیدند به این نتیجه رسیده بودند که باید در آن اصلاحات کلی صورت گیرد و نظرشان بر تصویب آن نبود.


آقای لاریجانی با اشاره به حضور امروز خود در کمیسیون تلفیق افزود: حضور من بیشتر از این جهت بود که این کارها به مصلحت کشور نیست و مسیر بررسی بودجه را طولانی تر می کند.
وی گفت: اگر کلیات بودجه در مجلس هم رد و باردیگر به دولت برگشت داده می شد باز هم مسیر بررسی بودجه طولانی تر می شد.
آقای لاریجانی همچنین افزود: شرایط کشور اقتضا می کند هرچه زودتر بودجه تصویب شود.
وی با اشاره به اینکه اعضای کمیسیون تلفیق اشکالاتی بر بودجه وارد میدانند که می توانند در زمان بررسی بودجه آن را رفع کنند، گفت: برخی از این اشکالات مهم است، من نقدی بر آنها ندارم استدلالم بر این بود که طولانی شدن بررسی بودجه به مصالح کشور نیست.
آقای لاریجانی تصریح کرد: البته استدلال های خوبی هم داشتند با این حال معتقدیم برای رفع اشکالات، باید کلیات مورد تصویب قرار می گرفت سپس فرصتی برای بررسی جزئیات و رفع اشکالات قرار دهیم.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی