کد خبر : 4794
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: مجلس جای بحث های جدی است

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: مجلس جای بحث های جدی است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا مد شده است که در مجلس شوخی زیاد می کنند در صورتی که مجلس جای بحث های جدی است.


به گزارش واحد مرکزی خبر ، نماینده شاهرود در جمله ای با اشاره به اینکه آقای دکتر لاریجانی گفتند که تذکر نمایندگان درباره منتفی شدن استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیئت رئیسه چیست، افزود: ما فکر می کنیم اصلا کل ماجرا برای هیئت رئیسه بوده است.
وی  در تذکری با استناد به اصل 89 قانون اساسی و در تذکری با استناد به بند 11 ماده 23 آئین‌نامه داخلی مجلس و پس از منتفی شدن رسیدگی به طرح استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: بنده خودم یکی از مخالفان استیضاح وزیر کار بودم و طرح استیضاح شیخ‌الاسلامی را امضا نکردم.
نماینده شاهرود با بیان اینکه موضوع این طرح آبروی دسته جمعی کل مجلس هست، افزود: وقتی استیضاح امضا می‌شود، باید نمایندگان نسبت به اصل استیضاح و امضای خود کاملا مقاوم باشند.  

جلالی گفت: آنچه که ما آلان می فهمیم این است که یک  گفت‌و‌گویی انجام شده است و کسی گفته است من به شرفم قسم استعفا داده ام اما تاکنون نه آقای وزیر و نه رئیس جمهور استعفای مرتضوی را نپذیرفتند.
وی افزود: من چون سالیان زیادی با شخصیت آقای توکلی آشنا هستم از وی تعجب می کنم که در برخی شرایط مو را از ماست بیرون می‌کشند و گاهی اوقات بی حساب می‌گویند حکمیت است.

نماینده شاهرود گفت: ما این را می فهمیم که دوستانی که دو نقش بازی می کنند، یک گروهی  در مجلس هستند که عقبه‌ای در دولت دارند و داخل خود مجلس نیز حضور دارند اما یک عده‌ای از آن طرف با دولت کار می‌کنند.
جلالی افزود: درباره طرح سؤال از رئیس جمهور نیز عده‌ای گفتند که سؤال از احمدی‌نژاد به سلاح کشور و نظام نیست؛ که ما  از دوستان تعجب می کنیم.

وی گفت: من فکر می کنم این کاری که انجام شد به قول آقای ناطق طرح استیضاح وزیر کار به افتضاح بانی، ذاکر و مستمع تمام شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به تذکر جلالی گفت: این بحث ها مربوط به خودتان است و  طبق آئین‌نامه داخلی مجلس، تذاکرات باید به هیئت رئیسه مجلس باشد و مطرح شود.
لاریجانی افزود:به این بحث ها خاتمه دهید و ادامه این بحث ها نفعی ندارد.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران و آذربایجان همیشه دوست یکدیگر خواهند ماند/خزر بستر صلح و آرامش و همکاری ها خواهد شد

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی