کد خبر : 4794
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: مجلس جای بحث های جدی است

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی: مجلس جای بحث های جدی است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا مد شده است که در مجلس شوخی زیاد می کنند در صورتی که مجلس جای بحث های جدی است.


به گزارش واحد مرکزی خبر ، نماینده شاهرود در جمله ای با اشاره به اینکه آقای دکتر لاریجانی گفتند که تذکر نمایندگان درباره منتفی شدن استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیئت رئیسه چیست، افزود: ما فکر می کنیم اصلا کل ماجرا برای هیئت رئیسه بوده است.
وی  در تذکری با استناد به اصل 89 قانون اساسی و در تذکری با استناد به بند 11 ماده 23 آئین‌نامه داخلی مجلس و پس از منتفی شدن رسیدگی به طرح استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: بنده خودم یکی از مخالفان استیضاح وزیر کار بودم و طرح استیضاح شیخ‌الاسلامی را امضا نکردم.
نماینده شاهرود با بیان اینکه موضوع این طرح آبروی دسته جمعی کل مجلس هست، افزود: وقتی استیضاح امضا می‌شود، باید نمایندگان نسبت به اصل استیضاح و امضای خود کاملا مقاوم باشند.  

جلالی گفت: آنچه که ما آلان می فهمیم این است که یک  گفت‌و‌گویی انجام شده است و کسی گفته است من به شرفم قسم استعفا داده ام اما تاکنون نه آقای وزیر و نه رئیس جمهور استعفای مرتضوی را نپذیرفتند.
وی افزود: من چون سالیان زیادی با شخصیت آقای توکلی آشنا هستم از وی تعجب می کنم که در برخی شرایط مو را از ماست بیرون می‌کشند و گاهی اوقات بی حساب می‌گویند حکمیت است.

نماینده شاهرود گفت: ما این را می فهمیم که دوستانی که دو نقش بازی می کنند، یک گروهی  در مجلس هستند که عقبه‌ای در دولت دارند و داخل خود مجلس نیز حضور دارند اما یک عده‌ای از آن طرف با دولت کار می‌کنند.
جلالی افزود: درباره طرح سؤال از رئیس جمهور نیز عده‌ای گفتند که سؤال از احمدی‌نژاد به سلاح کشور و نظام نیست؛ که ما  از دوستان تعجب می کنیم.

وی گفت: من فکر می کنم این کاری که انجام شد به قول آقای ناطق طرح استیضاح وزیر کار به افتضاح بانی، ذاکر و مستمع تمام شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به تذکر جلالی گفت: این بحث ها مربوط به خودتان است و  طبق آئین‌نامه داخلی مجلس، تذاکرات باید به هیئت رئیسه مجلس باشد و مطرح شود.
لاریجانی افزود:به این بحث ها خاتمه دهید و ادامه این بحث ها نفعی ندارد.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

  ضرورت حرکت به‌سمت دریافت سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای تکمیل ناوگان ریلی/ با ارائه تسهیلات به کارخانجات برای حمل‌ونقل ازطریق ریل انگیزه ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی