کد خبر : 4791
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ لاريجاني: مجلس جاي بحث‌هاي جدي است

باشگاه خبرنگاران/ لاريجاني: مجلس جاي بحث‌هاي جدي است

رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: اخيرا مُد شده است که در مجلس شوخي زياد مي کنند در صورتي که مجلس جاي بحث هاي جدي است.

به گزارش خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران كاظم جلالي نماينده شاهرود در مجلس در جلسه علني امروز( يكشنبه)خانه ملت گفت: رييس مجلس گفتند که تذکر نمايندگان درباره منتفي شدن استيضاح وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به هيئت رئيسه چيست، افزود: ما فکر مي کنيم اصلا کل ماجرا براي هيئت رئيسه بوده است.


وي در تذکري با استناد به اصل 89 قانون اساسي و در تذکري با استناد به بند 11 ماده 23 آئين‌نامه داخلي مجلس و پس از منتفي شدن رسيدگي به طرح استيضاح وزير کار، تعاون و رفاه اجتماعي گفت: بنده خودم يکي از مخالفان استيضاح وزير کار بودم و طرح استيضاح شيخ‌الاسلامي را امضا نکردم.


نماينده شاهرود با بيان اينکه موضوع اين طرح آبروي دسته جمعي کل مجلس هست، افزود: وقتي استيضاح امضا مي‌شود، بايد نمايندگان نسبت به اصل استيضاح و امضاي خود کاملا مقاوم باشند.


جلالي گفت: انچه که ما الان مي فهميم اين است که يک گفت‌و‌گويي انجام شده است و کسي گفته است من به شرفم قسم استعفا داده ام اما تاکنون نه آقاي وزير و نه رئيس جمهور استعفاي مرتضوي را نپذيرفتند.


وي افزود: من چون ساليان زيادي با شخصيت آقاي توکلي آشنا هستم از وي تعجب مي کنم که در برخي شرايط مو را از ماست بيرون مي‌کشند و گاهي اوقات بي حساب مي‌گويند حکميت است.


نماينده شاهرود گفت: ما اين را مي فهميم که دوستاني که دو نقش بازي مي کنند، يک گروهي در مجلس هستند که عقبه‌اي در دولت دارند و داخل خود مجلس نيز حضور دارند اما يک عده‌اي از آن طرف با دولت کار مي‌کنند.


جلالي افزود: درباره طرح سؤال از رئيس جمهور نيز عده‌اي گفتند که سؤال از احمدي‌نژاد به سلاح کشور و نظام نيست؛ که ما از دوستان تعجب مي کنيم.
وي گفت: من فکر مي کنم اين کاري که انجام شد به قول آقاي ناطق طرح استيضاح وزير کار به افتضاح باني، ذاکر و مستمع تمام شد.


رئيس مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به تذکر جلالي گفت:اين بحث ها مربوط به خودتان است و طبق آئين‌نامه داخلي مجلس، تذاکرات بايد به هيئت رئيسه مجلس باشد و مطرح شود.


لاريجاني افزود:به اين بحث ها خاتمه دهيد و ادامه اين بحث ها نفعي ندارد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران و آذربایجان همیشه دوست یکدیگر خواهند ماند/خزر بستر صلح و آرامش و همکاری ها خواهد شد

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی