کد خبر : 4791
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ لاريجاني: مجلس جاي بحث‌هاي جدي است

باشگاه خبرنگاران/ لاريجاني: مجلس جاي بحث‌هاي جدي است

رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: اخيرا مُد شده است که در مجلس شوخي زياد مي کنند در صورتي که مجلس جاي بحث هاي جدي است.

به گزارش خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران كاظم جلالي نماينده شاهرود در مجلس در جلسه علني امروز( يكشنبه)خانه ملت گفت: رييس مجلس گفتند که تذکر نمايندگان درباره منتفي شدن استيضاح وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به هيئت رئيسه چيست، افزود: ما فکر مي کنيم اصلا کل ماجرا براي هيئت رئيسه بوده است.


وي در تذکري با استناد به اصل 89 قانون اساسي و در تذکري با استناد به بند 11 ماده 23 آئين‌نامه داخلي مجلس و پس از منتفي شدن رسيدگي به طرح استيضاح وزير کار، تعاون و رفاه اجتماعي گفت: بنده خودم يکي از مخالفان استيضاح وزير کار بودم و طرح استيضاح شيخ‌الاسلامي را امضا نکردم.


نماينده شاهرود با بيان اينکه موضوع اين طرح آبروي دسته جمعي کل مجلس هست، افزود: وقتي استيضاح امضا مي‌شود، بايد نمايندگان نسبت به اصل استيضاح و امضاي خود کاملا مقاوم باشند.


جلالي گفت: انچه که ما الان مي فهميم اين است که يک گفت‌و‌گويي انجام شده است و کسي گفته است من به شرفم قسم استعفا داده ام اما تاکنون نه آقاي وزير و نه رئيس جمهور استعفاي مرتضوي را نپذيرفتند.


وي افزود: من چون ساليان زيادي با شخصيت آقاي توکلي آشنا هستم از وي تعجب مي کنم که در برخي شرايط مو را از ماست بيرون مي‌کشند و گاهي اوقات بي حساب مي‌گويند حکميت است.


نماينده شاهرود گفت: ما اين را مي فهميم که دوستاني که دو نقش بازي مي کنند، يک گروهي در مجلس هستند که عقبه‌اي در دولت دارند و داخل خود مجلس نيز حضور دارند اما يک عده‌اي از آن طرف با دولت کار مي‌کنند.


جلالي افزود: درباره طرح سؤال از رئيس جمهور نيز عده‌اي گفتند که سؤال از احمدي‌نژاد به سلاح کشور و نظام نيست؛ که ما از دوستان تعجب مي کنيم.
وي گفت: من فکر مي کنم اين کاري که انجام شد به قول آقاي ناطق طرح استيضاح وزير کار به افتضاح باني، ذاکر و مستمع تمام شد.


رئيس مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به تذکر جلالي گفت:اين بحث ها مربوط به خودتان است و طبق آئين‌نامه داخلي مجلس، تذاکرات بايد به هيئت رئيسه مجلس باشد و مطرح شود.


لاريجاني افزود:به اين بحث ها خاتمه دهيد و ادامه اين بحث ها نفعي ندارد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی