کد خبر : 4790
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

عصرایران/ پاسخ رئیس پارلمان اروپا به نامه لاریجانی: اقدام صهیونیستها محکوم است

عصرایران/ پاسخ رئیس پارلمان اروپا به نامه لاریجانی: اقدام صهیونیستها محکوم است

رئیس پارلمان اروپایی در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر غیر قانونی بودن کلیه عملیات شهرک سازی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین از جمله بیت المقدس شرقی تصریح کرد: موضع اتحادیه و پارلمان اروپایی در این مورد کاملا محکم و شفاف است.

به گزارش مهر مارتین شولتز در بخشی از این نامه که در پاسخ به پیام لاریجانی در خصوص ضرورت مقابله با اقدامات رژیم اشغالگر قدس مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت یکپارچه یهودی این رژیم، ارسال شده است به ضرورت متوقف شدن کلیه عملیات شهرک سازی توسط رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

لازم به یادآوری است رئیس مجلس شورای اسلامی دی ماه سال گذشته در پیامی به روسای مجالس جهان با هشدار نسبت به اقدامات رژیم اشغالگر قدس در مورد اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت یکپارچه کیان یهودی، آن را ادامه سیاست اشغالگری و نژادپرستی این رژیم دانسته است.

لاریجانی همچنین در این نامه بر مسئولیت تمامی کشورها در قبال اقدامات اشغالگرانه رژیم صهیونیستی که موجب به مخاطره انداختن امنیت، ثبات بین المللی و از میان بردن هویت ملی - تاریخی یک ملت تاکید کرده و خواستار اقدامی قاطع برای مقابله با این رژیم شده است.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی