کد خبر : 4777
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ علي لاريجاني سخنران پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته تهران

ایسنا/ علي لاريجاني سخنران پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته تهران

ستاد نماز جمعه تهران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد كه سخنران پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته تهران علي لاريجاني است. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است: در سالی که با تدبیر و دوراندیشی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العضمی امام خامنه‌ای مدظله العالی «سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» نام‌گذاری شد و علی‌رغم همه تهدیدهای بی‌‌نتیجه استکبار جهانی، نظام سربلند جمهوری اسلامی ایران به اهداف عالیه خود نزدیکتر شد و مردم بصیر و مسئولین دلسوز نظام، پیش‌نیاز این نمایش عظیم خودکفایی را در همدلی و هم‌فکری یافتند تا تمام ظرفیت‌های خود در تقویت تولید ملی و حمایت از سرمایه و نیروی کار ایرانی را با افتخار به میدان بیاورند و به منصه ظهور برسانند.

ستاد نماز جمعه تهران از مزین شدن امسال به نام پرمحتوا و ارزشی سال تولید ملی قدردانی و استقبال می‌کند و بدینوسیله به اطلاع تمامی مردم شریف شهر تهران می‌رساند که به همین مناسبت و در تقارن با ایام فاطمیه، سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه تهران مورخ 1 /2/ 91 علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی است که پیرامون سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی به سخنرانی می‌پردازد.

بی‌شک جایگاه مجلس محترم در وضع قوانین مناسب بخش تولید و کار و نظارت بر اجرای کامل و صحیح این قوانین، رکن رکین و اعتلابخش روح قانون اصیل اسلامی خواهد بود.

لذا از عموم مردم عزیز شهر تهران بدینوسیله دعوت به عمل می‌آید تا با حضور در صفوف دشمن‌شکن نماز جمع تهران و ضمن بهره‌گیری از مواعظ امام جمعه موقت محترم حضرت آیت‌الله جنتی دامت‌برکاته، از مباحث مطروحه کار و تولید ملی نیز بهره‌مند گردند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی