کد خبر : 4775
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام‌ خمینی‌ لبنان:

فارس/ حمایت ایران از لبنان، فلسطین و سوریه ادامه خواهد داشت

فارس/ حمایت ایران از لبنان، فلسطین و سوریه ادامه خواهد داشت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لبنان ‌شب گذشته با علی لاریجانی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس: حمایت ایران از لبنان، فلسطین و سوریه ادامه خواهد داشت

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد برجاوی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لبنان و نماینده سابق حزب‌الله در مجلس این کشور شب گذشته با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

در این دیدار لاریجانی با تجلیل از شخصیت برجسته سید حسن نصرالله و شهدای حزب‌الله به ویژه شهید عماد مغنیه حماسه‌های سال‌های اخیر مقاومت به ویژه در جنگ 33 روزه را بی‌نظیر خواند و آن را موجب تزلزل روحیه و ایجاد وحشت در رژیم غاصی صهیونیستی و تصمیمات سردمداران استکبار جهانی دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی شرایط منطقه به خصوص سوریه را حساس خواند و خواستار توجه و تدبیر بیشتر کشورهای عربی به ویژه همسایگان سوریه شد.

وی افزود: حمایت‌های جمهوری اسلامی از مقاومت مردم لبنان، فلسطین و سوریه در قبال توطئه‌های استکبار جهانی ادامه و استمرار خواهد داشت.

لاریجانی با ارزشمند خواندن عملکرد کمیته امداد امام خمینی خدمت در این نهاد مقدس که مختص محرومان به ویژه ایتام است را از توفیقات الهی برشمرد و از تلاش‌های این نهاد در داخل و خارج از کشور در جهت توانمندسازی خانواده‌های نیازمند قدردانی کرد.

در این دیدار محمد برجاوی گزارشی از وضعیت اوضاع لبنان و خدمات کمیته امداد در خدمات رسانی به نیازمندان ارائه کرد و از حمایت‌های بی‌دریغ مقام معظم رهبری و مسئولان و مردم ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی