کد خبر : 4772
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ مدیركل كمیته امداد امام خمینی لبنان با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار كرد

ایرنا/ مدیركل كمیته امداد امام خمینی لبنان با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار كرد


تهران - محمد برجاوی، مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) لبنان و نماینده سابق حزب الله در مجلس این كشور با علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره كل اخبار و رسانه های گروهی مجلس، رییس مجلس شورای اسلامی سه شنبه شب در این دیدار با تجلیل از شخصیت برجسته آقای سید حسن نصرالله و شهدای حزب الله به ویژه شهید عماد مغنیه حماسه های سال های اخیر مقاومت به ویژه در جنگ 33 روزه را بی نظیر خواند و آن را موجب تزلزل روحیه و ایجاد وحشت در رژیم غاصب صهیونیستی و تصمیمات سردمداران استكبار جهانی دانست.

رییس مجلس شرایط منطقه به خصوص سوریه را حساس خواند و توجه و تدبیر بیشتر كشورهای عربی به ویژه همسایگان سوریه را خواستار شد.

لاریجانی افزود: حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت مردم لبنان، فلسطین و سوریه در قبال توطئه های استكبار جهانی ادامه و استمرار خواهد داشت.

رییس مجلس شورای اسلامی با ارزشمند خواندن عملكرد كمیته امداد امام خمینی (ره) خدمت در این نهاد مقدس كه مختص محرومان به ویژه ایتام است را از توفیقات الهی برشمرد و از تلاش های این نهاد در داخل و خارج از كشور در جهت توانمندسازی خانواده های نیازمند قدردانی كرد.

محمد برجاوی، مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) لبنان گزارشی از وضعیت اوضاع این كشور و خدمات كمیته امداد در خدمات رسانی به نیازمندان ارایه كرد و از حمایت های بی دریغ مقام معظم رهبری و مسوولان و مردم ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران از كشور متبوعش تشكر كرد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی