کد خبر : 4736
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی:جنگ افروزان در سوریه در امان نخواهند بود

واحدمرکزی خبر/ لاریجانی:جنگ افروزان در سوریه در امان نخواهند بود

 رئیس مجلس شورای اسلامی به کشورهایی که در تلاشند به منازعه در سوریه دامن بزنند هشدار داد پیامدهای این اقدام، دامن آنان را نیز خواهد گرفت.

علی لاریجانی در مصاحبه شبکه تلویزیونی المنار از این کشورها به علت ابراز تردید در موفقیت مأموریت کوفی عنان فرستاده سازمان ملل متحد به سوریه انتقاد و بر لزوم اجرای اصلاحات دموکراتیک در سوریه تأکیدکرد.وی افزود: « طرح عنان از سوی بشار اسد رئیس جمهور سوریه پیشنهاد نشده است آنها در سازمان ملل گردهم آمده اند و این طرح را عرضه کرده اند چرا از شکست مأموریت عنان صحبت می کنند ؟ عنان هنوز کارش را آغاز نکرده است اجازه بدهید کارش را شروع کند تا ببینیم چه می شود. این نوعی نگرانی به وجود می آورد . قضیه این است که آنها برای مسئله دیگری در تلاشند.برخی کشورها تاکنون وارد جنگ نشده‌اند به همین سبب در تلاشند جنگ کنند و تمایل به جنگ دارند. به نظر می رسد آنها در این زمینه تجربه ندارند. می خواهند با فشارهایی که می آورند در سرزمین دیگران جنگ  افروزی کنند. این جنگی که در تلاشند آن را برافرزوند در وهله اول دامن آنان را خواهد گرفت و این به مثابه بازی با آتش برای آنهاست».
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی