کد خبر : 4711
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایلنا/ ملت فاطمي در مقابل دشمنان مقابله حيدري مي‌كند

ایلنا/ ملت فاطمي در مقابل دشمنان مقابله حيدري مي‌كند

ایلنا: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان سخنان درشت علیه ملت ایران بیان‌می‌کنند، آن‌ها ‌می‌دانند که ملت ایران ملتی فاطمی است و درکنار این نعره‌ها مقابله حیدری خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی لاریجانی در نطق خود در صحن علنی مجلس گفت: سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) رابه ملت ایران تسلیت ‌می‌گوییم و در روایت متعدد داریم جایگاه رفیع حضرت زهرا (س) برای رسول الله (ص) بر همگان آشکار بود.

وی با اشاره به آیه ترتیل گفت: این آیه درشان پنج تن آل آبا و دال بر معصومیت حضرت زهرا (س) دارد.

لاریجانی ادامه داد: چطور شد که پس از رحلت پیامبر این همه غربت برای حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع) پدید آمد، تا جایی که حضرت زهرا (س) را به مسجد کشاند و آن خطبه عظیم را خواند.

وی ادامه داد: از‌‌ همان روزهای پس از رحلت پیامبر خط نفاق و استراتژی مذهب علیه مذهب را ‌می‌یابیم که حضرت زهرا (س) ‌می‌فرماید: از زمانی که پیامبر دنیا را ترک کرد خس و خاشاک در شما آشکار شد. نفاق به این معنی شعار کتاب الله را سر دادند اما اصل اسلام رابه فراموشی سپرد. داستان غدیر را فراموش کردند و متاسفانه در طول تاریخ ریاست مذهب علیه مذهب را علیه اسلام ناب محمدی که امام خمینی (ره) بر آن تاکید داشت به کار گرفتند.

لاریجانی گفت: سستی در یاران پیامبر به این نفاق دامن زد و افرادی با جعل حدیث به این نفاق دامن زدند و عده‌ای نیز مخفیانه ترور شدند و برخی را نیز ترور کردند، نتیجه این اهمال‌ها و سستی‌ها بزرگ‌ترین آسیب را به نظام اسلامی زد و نخبگان جامعه نیز دچار این عارضه شدند.

وی درادامه با اشاره به سالروز حادثه طبس گفت: امروز سالگرد حمله آمریکا به ایران در طبس است و بعد از طراحی‌هایی که آن‌ها انجام دادند تلاش کردند تا با حمله نظامی عوامل جاسوسی خود را درتهران نجات دهند که طوفان آن‌ها را به فضاحت کشاند.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی